reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje nad Bałtykiem - gdzie jechać?

Czesc dziewczynki, wiecej napisze na gl. watku, powiem tylko tyle ze od maja bede mieszkac w Jastrzebiej Gorze, wiec jak ktoras z was bedzi tam spedzac wakcje lub blisko Jastrzebiej, to bedzie sie mozna spotkac ;-)!!!!!
 
reklama
Witam! Dziewczyny proszę o namiar na tanie noclegi (nie zalezy mi na komforcie) w Kołobrzegu. Fajnie by było, żeby kwatera znajdowała się i blisko morza i w miarę blisko pkp, ponieważ planujemy wczasy bez samochodu. :tak:
I jak to jest z płaceniem za dziecko (planujemy na końcówkę czerwca) i mała nie będzie miała jeszcze 3 lat. Z góry dziękuje za wszystkie odp
 
W zeszłym roku pojechaliśmy w ciemno do Pobierowa , udało nam się znaleźć miejsca (ktoś sie rozchorował i zrezygnował) u Pisza. Było super! Kryty basen dla Milusi plus sauna, zabawy 2 razy w tygodniu dla dzieci, później dla nas pod wiatą, rowery z krzesełkiem dla dzieci, żeby pobuszować po okolicznych lasach, wieczorem ogniska, widok na las, nawet degustacje whisky przeprowadzane przez pana w kraciastej spodnicy. Miła atmosfera, klimat czasem przypominający peerelowskie wczasy z dzieciństwa ;)

W tym roku tez tam jedziemy , tym razem na początku czerwca, no i zabieramy znajomych. (do 24.06 cena 90 zł od osoby z pełnym wyzywieniem i atrakcjami). Może tanio nie jest , ale warto.
Pobierowo - Pensjonat PISZ
 
Ja byłam z takim większym dzieckiem 6 lat w Jastrzębiej Górze w hotelu Primavera. Moim zdaniem miejsce jest bardzo atrakcyjne zarówno dla rodziców, jak i dla dzieciaków. W hotelu przygotowują wiele atrakcji, nawet najbardziej wybredni na pewno będą się tam dobrze bawili. Moim zdaniem warto wziąć to miejsce pod uwagę przy wyborze.
 
To fakt,że primaveraspa ma bardzo ciekawą propozycję dla rodzin. Generalnie jestem za tym, by w czasie urlopu pozwolić sobie na chwilę relaksu. Wiadomo,że kiedy jedzie się z dzieckiem to nie wyglada wszystko tak różowo:) Dlatego cenię sobie takie oferty w stylu tego hotelu- nie tylko dziecko ale również jego mama może się dobrze bawic
 
Primavera jest faktycznie fajnym miejscem na wakacje. Raz, że nad bałtykiem, czyli tak jak szukacie i dwa, że jest przystosowany do pobytu z dzieciakami. W ogóle w okresie wakacyjnym organizowane są tam dla dzieci rózne zabawy i rozrywki. Jakieś wieczorki temantyczne itp. I w tym czasie rodzice też mogą się bawić. I jest blisko na plażę. Milunka kiedy byłaś?
 
reklama
Zapraszam do spędzenia wakacji, majówki i świąt wielkanocnych w naszym pensjonacie. Komfortowe warunki, duży plac zabaw dla dzieci, trampolina, basen z podgrzewaną wodą. Dar
 
Do góry