reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wakacje nad jeziorem

aga6

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Listopad 2016
Postów
21 072
hej dziewczyny :)
macie moze jakieś miejsce w domku z bezpośrednim dostepem do jeziora w ktorym same bylyscie a moze macie takie na wynajem?
przegrzebałam internet i nic fajnego znalezc nie moge. jest nas 7 doroslych osob + 4 miesieczne niemowle.
termin ostatni tydzien lipca 22-29.

dziekuje ;)
 
reklama
nie no spoko ;) myslalam ze mialas takie doswiadczenie i dlatego sie zdziwilam bo ja z takim brzdacem nie odwazylabym sie :p
 
Polecam poszukać tutaj: Link do: Domki letniskowe, Agroturystyka, Kwatery - MAZURY INFO PL

Nie wiem jakie fundusze chcesz na to przeznaczyć. Tutaj masz kilka przykładów:
Link do: Domki letniskowe, wypoczynkowe - Cadet Rydzewo - z zewnątrz wygląda całkiem nie najgorzej
Link do: Domki letniskowe do wynajęcia - Kruklanki k.Giżycka - MAZURY INFO PL - Kruklanki są turystyczną miejscowością, domki nad rzeką

Z takim malcem to może jeszcze na jacht bym się wybrała. Ze starszym i przemieszczającym się to niekoniecznie ;-)
 
Może to dziwne, ale ja niezbyt chętnie jeżdżę z dzieckiem na wakacje w miejsca gdzie są zbiorniki wodne. Trochę boję się o bezpieczeństwo mojej pociechy ;)
 
reklama
Do góry