reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje nad morzem z dziecmi:-)

W tym roku to już wiadomo że nie, ale na przyszły rok to polecam Wam dziewczyny Bajkowy Zakątek w Rusinowie obok Jarosławca. Domki Drewniane nad morzem W Rusinowie zobaczcie sobie jak tam pięknie...
Cicho, spokojnie, do morza bliziutko, piękny las i sam ośrodek - rewelacja. Domki drewniane parterowe, bezpieczne dla dzieci, takie idealne na 3-4 osoby. Ośrodek ma wielki bardzo atrakcyjny plac zabaw , sa baseny z podgrzewaną wodą, boiska , korty tenisowe nawet. Plac zabaw to jeden dla mniejszych dzieci, jeden dla większych plus domki, zamki, piaskownica, autka na nozny napęd ... dzieciaki mają co robić. My byliśmy ze znajomymi na dwa domki. Ja sie opalałąm na hamaku albo leżaczku- bo też są w domkach, a dzieciaki brykały , naprawdę wypoczęłam. Maluchy na plażę nie chciały chodzić tak szczerze. A i dorośli maja co robić ... bosko było, szkoda, że czekać trzeba cały długi rok...
 
reklama
W tym roku to już wiadomo że nie, ale na przyszły rok to polecam Wam dziewczyny Bajkowy Zakątek w Rusinowie obok Jarosławca. Domki Drewniane nad morzem W Rusinowie zobaczcie sobie jak tam pięknie...
Cicho, spokojnie, do morza bliziutko, piękny las i sam ośrodek - rewelacja. Domki drewniane parterowe, bezpieczne dla dzieci, takie idealne na 3-4 osoby. Ośrodek ma wielki bardzo atrakcyjny plac zabaw , sa baseny z podgrzewaną wodą, boiska , korty tenisowe nawet. Plac zabaw to jeden dla mniejszych dzieci, jeden dla większych plus domki, zamki, piaskownica, autka na nozny napęd ... dzieciaki mają co robić. My byliśmy ze znajomymi na dwa domki. Ja sie opalałąm na hamaku albo leżaczku- bo też są w domkach, a dzieciaki brykały , naprawdę wypoczęłam. Maluchy na plażę nie chciały chodzić tak szczerze. A i dorośli maja co robić ... bosko było, szkoda, że czekać trzeba cały długi rok...


Aniez skukaj ty tego linka .
Tylko czemu kurde cen nie podali ?
 
heheheheh padłam ... 6 tysi za apartament heheheheh. Niezła reklama, koleżanko heheheh, ale raczej nikt o zdrowych zmysłach nie skorzysta :-)
 
Njpiekniejsze wakacje z dziećmi to te w małych kameralnych miejscowościach , gdzie plaza ma kawałek miejsca aby roslożyć parawan , a dookola sprzedaja lody waty cukrowe jagodzianki a nie samo piwo! i kebaby! Mam kilka fajnych miejscowości , mniejszych które lubię Rusinowo, Łazy i Sianożęty a te ostatnie od 3 lat co roku odwiedzamy, fajne nie za duze nie za małe, plaża szeroka , duzo zejsć do plaży, dużo atrakcji dla dzieci . Warto. Mamy dwie 3 letnie dziewczynki więc zwracam uwagę na to aby obiekt noclegowy miał udogodnienia dla dzieci, krzeselka do karmienia , plac zabaw, jakies animacje , rok temu byliśmy w Eco-Vita Ośrodku wypoczynkowym właśnie w Sianożętach i fakt byliśmy zakoczeni , bylo fajnie.
 
A ja się pochwalę, że od całkiem niedawna jestem mamusią :) i pierwszy raz pojedziemy z mężem i Tosią na wakacje nad morzem w nasze ulubione miejsce czyli do Krynicy Morskiej! Bardzo lubiliśmy tam jeździć przed ciążą i teraz będziemy tam witać już we trójkę !! Zawsze zatrzymujemy się w hotelu continental i liczę, że we trójkę będzię nam równie dobrze jak zawsze było. Pozdrawiam was wszystkich!
 
a my niedawno byliśmy w Sopocie :) co prawda zima nad morzem to tak średnio ale nam się bardzo podobało :) nie dość, że Sopot piękny, dużo atrakcji, to jeszcze w hotelu mieliśmy super atrakcje, spa hotelowe pozwoliło się wszystkim super zrelaksować także mogę polecić ten hotel sopot , nie tylko dla romantycznych wieczorów z ukochanym ale i dla całych rodzinek :)
 
Mi się bardzo podobało w Łebie. Pierwszy raz byłam tam w ubiegłym roku z mężem i dziećmi i naprawdę wypoczęłam i miło spędziłam tam czas. Zatrzymaliśmy się w domu wypoczynkowym Onyx Link do: Onyx - Dom Wypoczynkowy - Łeba Miła obsługa, pokoje bardzo ładne, blisko do morza, kina. Atrakcji mnóstwo i dla dzieci i dla dorosłych, także nudzić nikt się nie powinien.
 
reklama
Do góry