reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje nad morzem z dziecmi:-)

reklama
My w tym roku też mamy zamiar wybrać się z rodzinką nad polskie morze. Jeszcze dokładnie nie wiemy gdzie... Zastanawiamy się nad Łebą i Kołobrzegiem. Na portalu Link do: Idea Spa Travel - Twoje idealne wakacje znalazłam oferty, opisy hoteli nadmorskich. Przejrzałam, porównałam ceny. Muszę przyznać, że taki portal to fajna sprawa, bardzo pomocny przy wyborze odpowiedniego zakwaterowania. Idea Spa Travel to firma z długoletnim doświadczeniem, zajmują się turystyką, więc wiedzą jakie oferty są najlepsze. Wydaję, mi się że warto skorzystać, tym bardziej że ceny są atrakcyjne i hotele sprawdzone.
 
Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
z ubraniami dla dzieci.
Link do: Q-ba Style | Facebook
Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie
 
Osobiście mogę polecić Mierzeję Wiślaną.

Dokładniej, wczasy w Kątach Rybackich - spokojnej, malowniczej miejscowości położonej między Zalewem Wiślanym a Morzem Bałtyckim.

Dobra baza wypadowa przez cały rok. Blisko stąd do Krynicy Morskiej, Malborka, Elbląga i Trójmiasta.

Znajduje się tu również rezerwat kormoranów, który warto zobaczyć.

W Kątach jest dużo różnych knajpek smażalni, sklepów, ośrodków, apartamentów kwater itp. Jest również czterogwiazdkowy hotel Tristan, jeśli kogoś stać :)))

Apartamenty blisko morza o fajnym standardzie, które możemy polecić ZWŁASZCZA RODZINIE, to Willa Turkusowa. Nie są przy głównej drodze, jak większość w Kątach Rybackich, więc będziecie tu się czuli komfortowo, wypoczywając z dala od hałasu samochodów. Z apartamentów wszędzie jest bliziutko - do restauracji, smażalni sklepów i nad morze - kilka szlaków.

Z ofertą można się zapoznać na stronie noclegi Kąty Rybackie Apartamenty Kąty Rybackie.

Poszczególne apartamenty można obejrzeć na stronie obiektu

Apartamenty Kąty Rybackie Willa Turkusowa.

Dla dużej rodziny polecam siedmioosobowy apartament nr 22, dla mniejszej, ale też przestronny, numer 10.

Jak komuś nie zależy na terminach w środku sezonu, to warto się zastanowić, czy nie skorzystać z przepięknej czerwcowej pogody lub pod koniec sierpnia i na początku września, kiedy to można wynegocjować cenę.
 
My w lipcu wybieramy się do Karwii czy jakoś tak. Macie opinie o tej miejscowości? Albo co można tam zobaczyć, pozwiedzać?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja polecam apartamenty w Baltic Korona, w Darłówku:) Jest super - nawet jak nie ma pogody to jest przyjemnie:) Ale jak jest pogoda, to wiadomo, wtedy jest najlepiej. Mogę polecić z ręką na sercu - byłam, wypoczywałam, korzystałam. Apartamenty duże, wygodne, czyste, dobrze urządzone, wygodne, pełna profeska. Mają rowery, saunę, wifi, parking no i pozwolili nam przyjechać z psem:) Zdecydowanie warto odwiedzić! Baltic Korona Darłowo - polecam!
 
reklama
Jesteśmy zachwyceni. Rowy to dla rodziny z dzieckiem idealne miejsce. Z domków które odwiedziliśmy do plaży jest tylko 15 min spacerkiem przez. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni. Okolica cicha i spokojna. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Sami sprawdźcie domki-rowy na Różanej 8. Pozdrawiam
 
Do góry