reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje nad morzem z dziecmi:-)

Lubię Świnoujście chociaż w miejscowości denerwuje mnie trudny dojazd. Trzeba dostać sie na miejsce promem i pierwszeństwo zawsze maja osoby, ktore tam mieszkają....O wiele lepiej wypoczywało mi sie w Międzyzdrojach. Jest czysto , ładnie i noclegi mozna sobie wynająć w dobrej cenie. Szczególnie jeśli wynajmujecie sobie apartamenty. Polecam tutaj szczególnie apartamenty Sun&Snow. Na stronie jest wiele mieszkań w bardzo dobrym standardzie. Szczegolnie jeśli weźmie się pod uwagę niskie ceny.

Czy ktoś z Was tak na marginesie był moze we Władysławowie? Co mozecie napisać na temat tej miejscowości? Warto jest się tam ogólnie wybrać czy nie?
 
reklama
Czy możecie polecić jakieś ciekawe miejsca w Ustce z półrocznym dzieckiem? Restauracje gdzie można smacznie zjeść? Wybieram się 3 marca. Nocleg już mam.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja byłam w tym roku w Hotelu Grand Lubicz w Ustce. ma bardzo wysokie standardy, we trójkę mieliśmy spory pokój, mamy 3 letniego synka i za niego nie płaciliśmy miał darmowy pobyt :) W hotelu jest np. spa, basen, dyskoteka :D Dają tam bardzo dobre jedzenie, jestem wybredna więc skoro tak piszę to naprawdę musiało być dobre :p
Dzięki. Byłam tam na basenie ... nie przypadł mi do gustu..
Było mało ludzi więc wszystko wyłączone.. dopiero jak wycieczka starszych osób weszła to włączyli rurę i resztę... czułam się tam jak w sanatorium .. nie moje klimaty..
Za to restauracja w której była M.Gesler super... pyszne jedzonko... Tawerna ... zakochałam się w malunach pod kruszonką
 
www.muza-leba.pl zawsze chciałam wyjechać do Łeby ze względu na wydmy, a pokój w Muzie nie dość, że w konkurencyjnej cenie to również z możliwością wstawienia przez gospodarza łóżeczka turystycznego i wanienki, na podwórku plac zabaw i grill. Jedyne co radzę zabrać w zapasie to dodatkową buteleczkę kremu do opalania. My trafiliśmy na piękna pogodę, a plaża przyciągała jak magnes, dla małych dzieci koniecznie filtr 50SPF (Chicco lub inna sprawdzona marka).
 
Do góry