reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Wakacje nad morzem z dziecmi:-)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2010' rozpoczęty przez wronka, 15 Luty 2011.

1. Annakornel

Annakornel

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jesteśmy zachwyceni. Rowy to dla rodziny z dzieckiem idealne miejsce. Z domków które odwiedziliśmy do plaży jest tylko 15 min spacerkiem przez. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni. Okolica cicha i spokojna. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Sami sprawdźcie domki-rowy na Różanej 8. Pozdrawiam

2. chances

chances Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Lubię Świnoujście chociaż w miejscowości denerwuje mnie trudny dojazd. Trzeba dostać sie na miejsce promem i pierwszeństwo zawsze maja osoby, ktore tam mieszkają....O wiele lepiej wypoczywało mi sie w Międzyzdrojach. Jest czysto , ładnie i noclegi mozna sobie wynająć w dobrej cenie. Szczególnie jeśli wynajmujecie sobie apartamenty. Polecam tutaj szczególnie apartamenty Sun&Snow. Na stronie jest wiele mieszkań w bardzo dobrym standardzie. Szczegolnie jeśli weźmie się pod uwagę niskie ceny.

Czy ktoś z Was tak na marginesie był moze we Władysławowie? Co mozecie napisać na temat tej miejscowości? Warto jest się tam ogólnie wybrać czy nie?

3. reklama
  4. luna2424

luna2424 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czy możecie polecić jakieś ciekawe miejsca w Ustce z półrocznym dzieckiem? Restauracje gdzie można smacznie zjeść? Wybieram się 3 marca. Nocleg już mam.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom

5. luna2424

luna2424 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki. Byłam tam na basenie ... nie przypadł mi do gustu..
    Było mało ludzi więc wszystko wyłączone.. dopiero jak wycieczka starszych osób weszła to włączyli rurę i resztę... czułam się tam jak w sanatorium .. nie moje klimaty..
    Za to restauracja w której była M.Gesler super... pyszne jedzonko... Tawerna ... zakochałam się w malunach pod kruszonką

6. etie

etie Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    www.muza-leba.pl zawsze chciałam wyjechać do Łeby ze względu na wydmy, a pokój w Muzie nie dość, że w konkurencyjnej cenie to również z możliwością wstawienia przez gospodarza łóżeczka turystycznego i wanienki, na podwórku plac zabaw i grill. Jedyne co radzę zabrać w zapasie to dodatkową buteleczkę kremu do opalania. My trafiliśmy na piękna pogodę, a plaża przyciągała jak magnes, dla małych dzieci koniecznie filtr 50SPF (Chicco lub inna sprawdzona marka).

7. Sandra01

Sandra01

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hm, w Ustce jest też Hotel Lubicz (nie mylić z Grand Lubicz) i tam jest bardzo przyjemnie. Byłam tam z mężem, półtoraroczną córeczką i 3-letnim synem i spędziliśmy miło chwile.Chodziliśmy z dziećmi na baseny, nad morze również, bo jest nie daleko od miejsca w którym mieści się ten hotel. Na całe szczęście pogoda nam się udała więc byliśmy zadowoleni. Ja skorzystałam nawet ze spa, kiedy mój maż opiekował się dzieciakami :D

Poleć forum