reklama

Wakacje nad morzem z małymi dziećmi - gdzie ??

Temat na forum 'Szczecin' rozpoczęty przez Kamuzo, 4 Lipiec 2010.

1. Kamuzo

Kamuzo Zasiedziana ...;P

Na wstępie - nie za bardzo wiem gdzie umieścić tego posta, bo przeglądałam forum i nie wiedzę nic podobnego - a temat na czasie lub nie...

Od kilku lat marzył nam sie wyjazd nad morze jednak nic nie mogliśmy nigdy zaplanować, bo zawsze problem czy będzie premia i fundusze.Kilka dni temu, okazało się że wyjazd nad morze jest bardzo prawdopodobny ale pozostaje kwestia wyboru miejsca i rezerwacji.

Moje oczekiwania - w miarę spokojne miejsce, dalej od zgiełku miejskiego i w miarę blisko do morza. Miejsce gdzie w odległości kilku - kilkunastu km było coś do zwiedzenia jako alternatywa na deszczowe dni - latarnia morska, jakieś skansen lub muzeum...Aha kwatera prywatna lub pensjonacik - tak żeby był tez ogrodzony plac zabaw dla dzieci...

W dzieciństwie byłam w Łebie ( miejsce super ) ale dośc drogo i nie widzę mieszkania w centrum - gwar i hałas. Byłam również w Grzybowie k/Kołobrzegu ośrodek świt...blisko do morza, cisza....ale to było jakieś paręnaście lat temu - nie wiem jak wygląda obecnie sytuacja tego miejsca i widzę ze na formach są informacje że rejony Kołobrzegu - Łeby w strone Trójmiasta - brudna woda po powodzi...

Jak forumowiczki i forumowicze - jako mieszkańcy nadmorza byście polecili...

2. zylcia588

zylcia588 Fanka BB :)

Ja polecam Pobierowo w gminie Rewal. Fajna miejscowość moim zdaniem dobra dla osób z dziećmi. Jst zejście na plażę dla osób niepełnosprawnych i wózków, w centrum konkretny plac zabaw i mnóstwo atrakcji dla dzieci. Ostatnio byłam tam w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym "Fala" - niedaleko morza, blisko centralnej ulicy, niska cena i przyzwoite warunki. Do dyspozycji kuchnia i jadalnia samoobsługowa, możliwość skorzystania z komputera. Mieliśmy pokój z łazienką, lodówką i telewizorem - cena w sezonie 40 zł za osobę.

Do Międzyzdroi 30 minut autem - po drodze rezerwat żubrów, piękny Woliński Park narodowy. Do Trzęsacza niedaleko - świetna trasa do przejścia na wycieczkę pieszą lub rowerem (są wypożyczalnie). W Wolinie do zobaczenia Wioska Wikingów - skansen.

Generalnie fajnie tam jest i polecam.

3. reklama
  4. american girl

american girl Zaciekawiona BB

W Jastrzębiej Górze jest bardzo przyjemny hotel Primavera. Okolica jest przyjemna ale i spokojna, tak, że można z powodzeniem wycjechać na odpoczynek z rodziną. Dla dzieci mają zapewnione rozrywki na terenie hotelu i opiekę również. Do plaży jest blisko. A w ogóle teraz w zimie, w ferie mają promocje dla dzieciaków: Primavera - HOTEL SPA - Wczasy nad morzem - wczasy odchudzaj

5. aniołekk

aniołekk Fan(ka)

http://www.morskieopowiesci.pl/
    :)
    blisko morza onok jakis jednak zycie i atrakcje wieczorkiem
    ogrodek z mozliwoscia zrobienia grila
    pycha sniadanka i obiadki:)

6. Mona6061

Mona6061 Gość

A ja polecam wszystkim HEL !! Super wielkie plaze,malo ludzi(porownac Miedzyzdroje gdzie zawsze jest tlok!) Jak dla mnie tam jest Super! Bylam tam w 8 miesiacu ciazy i na pewno zawitam tam teraz juz z malenstwem:))
    jak cos mam namiary na nocleg.

7. Tata Antka

Tata Antka Zaangażowana w BB

Oczywiście zapraszamy na gościnę do nas posiadamy śliczne pokoje i apartamenty - we Władysławowie nad morzem - cena 30 zł za osobę dorosłą - dzieci po 10 lub 20 zł - pokoje z łożami, łazienką, lodówką, czajnikiem itp dostępem do kuchni, jest pokój zabaw, plac zabaw - więcej informacji na Apartamenty i Pokoje Gościnne we Władysławowie lub na naszym profilu SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!:-)

Załączniki:

• 20(1).jpg
      20(1).jpg
      Rozmiar pliku:
      27,7 KB
      Wyświetleń:
      66
    • 27.jpg
      27.jpg
      Rozmiar pliku:
      20,1 KB
      Wyświetleń:
      80
    • 22.jpg
      22.jpg
      Rozmiar pliku:
      31 KB
      Wyświetleń:
      63
    • 19(1).jpg
      19(1).jpg
      Rozmiar pliku:
      26,8 KB
      Wyświetleń:
      70
    • 29.jpg
      29.jpg
      Rozmiar pliku:
      34,4 KB
      Wyświetleń:
      70
    • 26.jpg
      26.jpg
      Rozmiar pliku:
      26,3 KB
      Wyświetleń:
      67
    • 30.jpg
      30.jpg
      Rozmiar pliku:
      27,3 KB
      Wyświetleń:
      79
    • 23.jpg
      23.jpg
      Rozmiar pliku:
      30,6 KB
      Wyświetleń:
      61
  8. aniołekk

aniołekk Fan(ka)

tATA aNTKA

A KIEDY U WAS NAD MORZEM JEST NAJCIEPLEJ?;)))

9. Tata Antka

Tata Antka Zaangażowana w BB

Najcieplej jest w czerwcu, lipcu, sierpniu i czasami we wrześniu - ale dokładnie który miesiąc w tym roku okaże się być najcieplejszym nad morzem ciężko stwierdzić - czas pokaże - zapraszam - atmosfera jest najważniejsza - pogoda jest tylko miłym dodatkiem - WILLA RENUSZ urlop dla rodzin z dziećmi kliknij i sprawdź aktualne promocje

10. reklama
  11. Mona6061

Mona6061 Gość

Wiec trzeba bedzie sie tam wybrac :) ladne miejsce i jeszcze tam nie bylam.

12. ewon

ewon mama Kubusia i Damianka

Ja polecam j.miedwie .kiedys byliśmy w morzyczynie,dużo ośrodków,sklepów ,promenada,różne plazyczki,atrakcji,naprawde miło i przyjemnie:) w tym roku tez jedziemy do ośrodka tego samego:) za cały domek płacimy 200zl za dobe sa dwa pokoje (1-2łóżka,2-4łóżka) ,ale w zeszłym roku dojechali do nas rodzice i sie nie czepiali własciciele.a na spółke z kimś to fajnie:)
    Galeria zdjęć | Domki Całoroczne

Poleć forum