reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje nad morzem z małymi dziećmi - gdzie ??

Kamuzo

Zasiedziana ...;P
Dołączył(a)
17 Kwiecień 2008
Postów
312
Na wstępie - nie za bardzo wiem gdzie umieścić tego posta, bo przeglądałam forum i nie wiedzę nic podobnego - a temat na czasie lub nie...

Od kilku lat marzył nam sie wyjazd nad morze jednak nic nie mogliśmy nigdy zaplanować, bo zawsze problem czy będzie premia i fundusze.Kilka dni temu, okazało się że wyjazd nad morze jest bardzo prawdopodobny ale pozostaje kwestia wyboru miejsca i rezerwacji.

Moje oczekiwania - w miarę spokojne miejsce, dalej od zgiełku miejskiego i w miarę blisko do morza. Miejsce gdzie w odległości kilku - kilkunastu km było coś do zwiedzenia jako alternatywa na deszczowe dni - latarnia morska, jakieś skansen lub muzeum...Aha kwatera prywatna lub pensjonacik - tak żeby był tez ogrodzony plac zabaw dla dzieci...

W dzieciństwie byłam w Łebie ( miejsce super ) ale dośc drogo i nie widzę mieszkania w centrum - gwar i hałas. Byłam również w Grzybowie k/Kołobrzegu ośrodek świt...blisko do morza, cisza....ale to było jakieś paręnaście lat temu - nie wiem jak wygląda obecnie sytuacja tego miejsca i widzę ze na formach są informacje że rejony Kołobrzegu - Łeby w strone Trójmiasta - brudna woda po powodzi...

Jak forumowiczki i forumowicze - jako mieszkańcy nadmorza byście polecili...
 
reklama
Ja polecam Pobierowo w gminie Rewal. Fajna miejscowość moim zdaniem dobra dla osób z dziećmi. Jst zejście na plażę dla osób niepełnosprawnych i wózków, w centrum konkretny plac zabaw i mnóstwo atrakcji dla dzieci. Ostatnio byłam tam w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym "Fala" - niedaleko morza, blisko centralnej ulicy, niska cena i przyzwoite warunki. Do dyspozycji kuchnia i jadalnia samoobsługowa, możliwość skorzystania z komputera. Mieliśmy pokój z łazienką, lodówką i telewizorem - cena w sezonie 40 zł za osobę.

Do Międzyzdroi 30 minut autem - po drodze rezerwat żubrów, piękny Woliński Park narodowy. Do Trzęsacza niedaleko - świetna trasa do przejścia na wycieczkę pieszą lub rowerem (są wypożyczalnie). W Wolinie do zobaczenia Wioska Wikingów - skansen.

Generalnie fajnie tam jest i polecam.
 
W Jastrzębiej Górze jest bardzo przyjemny hotel Primavera. Okolica jest przyjemna ale i spokojna, tak, że można z powodzeniem wycjechać na odpoczynek z rodziną. Dla dzieci mają zapewnione rozrywki na terenie hotelu i opiekę również. Do plaży jest blisko. A w ogóle teraz w zimie, w ferie mają promocje dla dzieciaków: Primavera - HOTEL SPA - Wczasy nad morzem - wczasy odchudzaj
 
A ja polecam wszystkim HEL !! Super wielkie plaze,malo ludzi(porownac Miedzyzdroje gdzie zawsze jest tlok!) Jak dla mnie tam jest Super! Bylam tam w 8 miesiacu ciazy i na pewno zawitam tam teraz juz z malenstwem:))
jak cos mam namiary na nocleg.
 
Ja polecam j.miedwie .kiedys byliśmy w morzyczynie,dużo ośrodków,sklepów ,promenada,różne plazyczki,atrakcji,naprawde miło i przyjemnie:) w tym roku tez jedziemy do ośrodka tego samego:) za cały domek płacimy 200zl za dobe sa dwa pokoje (1-2łóżka,2-4łóżka) ,ale w zeszłym roku dojechali do nas rodzice i sie nie czepiali własciciele.a na spółke z kimś to fajnie:)
Galeria zdjęć | Domki Całoroczne
 
w Międzyzdrojach polecam dwa ośrodki ponad trzy lata temu byliśmy w takim Ośrodek Wypoczynkowy Gromada Pod Bukami - Międzyzdroje, w Międzyzdrojach (ul. Bohaterów Warszawy 1) wyjscie nad morze i do miasta ,położona przy morzu tylko lodówki nie ma,łazienka ,czajnik.(choc mogło coś zsie zmienic cenikka nie pamietam). a teraz byliśmy Ośrodek Wypoczynkowy U Bogdana|Międzyzdroje - superturystyka.pl tez przy morzu obok tego ośrodka gromada,super obsługa,można sie zawsze dogadać:), można grillowac jak w tamtym,nie ma lodówek,ale jest telewizor,łazienka,czajnik.Płaciliśmy dorosły 50zl dzieci 25zl dzieci do lat 3 za darmo w lipcu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
no tak fajna sprawa z takimi wakacjami, że masażyk. Ale wiecie tak sobie myślę, że jak w Primaverze mają sporo atrakcji dla dzieci to też możemy z mężem poświęcić sobie więcej czasu, a to też jest ważne jak się gdzieś wyjeżdża, żeby od dzieci troszkę też odpocząć.
 
Do góry