reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje nad morzem z małymi dziećmi - gdzie ??

reklama
my w tym roku pewnie nad morze albo Gdańsk albo Kołobrzeg - jeszcze zobaczymy jak z kasą wyjdzie póki co porównuje sobie hotele i noclegi w Gdańsku tutaj Hotel GDAŃSK - Novotel Gdańsk Marina dość fajna oferta zwłaszcza jak ktoś ma firmę bo są wtedy dodatkowe zniżki :) a w Kołobrzegu to pewnie stancja nad morzem :)
 
My na wakacje jeździmy z mężem zazwyczaj do Darłówka albo Dźwirzyna – w tym drugim jest czterogwiazdkowy hotel Senator, który ma mega wypasione atrakcje dla dzieciaków (ogromny basen, osobna sala zabaw, z przeszkodami, mają tez kręgielnie i prawdziwe kino, co mnie zauroczyło absolutnie. Fajnie jest wrócic do hotelu wieczorem i obejrzeć z dzieciakami film w takim kinie z prawdziwego zdarzenia, a nie na telewizorze J Tylko trzeba pamiętac, żew cena jest odpowiednia do wartości J
 
Widzę, że nikt nie wspomniał o Casa Marina SPA w Świnoujściu. Byłam i zdecydowanie polecam. Mają tam przy samym spa specjalny plac zabaw dla dzieci – rodzice się relaksują, a maluchy fisiują.
Poza tym same mieszkania są świetne – pierwszy raz wynajęliśmy apartament i to było pozytywne zaskoczenie dla nas. W mieszkaniu jest kuchnia, więc wszelkie podgrzewanie i odgrzewanie (a czasem gotowanie) dla małego przebiegało bez problemów, o nic nie trzeba było się prosić.
Pokoje bardzo ładne, czyste i schludne. Duże wygodne łóżko dla nas :D
Tak to wyglądało, może Was zainteresuje:
e6d6cd33e02ce7cbc9f9ba9b558ebf35f4f32284.jpg
Jakby co, więcej zdjęć można zobaczyć właśnie na stronie tego pokoju: Apartamenty Świnoujście - Wynajem apartamentów nad Morzem - Baltichome.pl
W razie pytań – mogę coś jeszcze powiedzieć. Minusem jest może konieczność wpłaty zaliczki, no i tak kaucja 400 zł, ale zwracana przy wymeldunku.
 

Załączniki

  • e6d6cd33e02ce7cbc9f9ba9b558ebf35f4f32284.jpg
    e6d6cd33e02ce7cbc9f9ba9b558ebf35f4f32284.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 250
Skoro jesteś mama dwójki dzieci (na marginesie - ja mam trójeczkę), to zapewne wolisz miejsca, gdzie nie trzeba bać się, że nam dziecko zginie w dzikim tłumie. Niestety według mnie duże kurorty są zupełnie nie do przyjęcia jeśli chodzi o wakacje z małymi dziećmi. Samo przedarcie się przez ulice graniczy z cudem , nie mówiąc o znalezieniu miejsca na plaży. Dlatego ja polecę małą mieścinę Ostrowo koło Karwi. Jest wszystko, co potrzeba - małe knajpki, w których jest smacznie i tanio, świetnie zaopatrzony sklep, plaża z łagodnie opadającym dnem, szeroka, czysta i ładna.
 
Planuje wyjechać w połowie czerwca do Zakopanego z maleństwem, wtedy bedzie mial 6 miesiecy. Czy to głupi pomysl?
 
reklama
Jak z małymi dziećmi to najlepiej żeby miejsce nie było zbytnio zatłoczone, więc polecę Krynicę Morską. A jak już wybierzesz to piękne miejsce to polecę, żeby zatrzymać się w hotelu continental, bo z maluchem trzeba się zatrzymać w naprawdę bezpiecznym i komfortowym miejscu a ten hotel taki jest :)
 
Do góry