reklama

Wakacje nad morzem

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez moniakap, 5 Styczeń 2009.

1. moniakap

moniakap mama Krystianka

W tym roku planujemy razem z mężem i synkiem wakacje nad morzem .Nasz skarb ma 7 miesiecy,chcemy wyjechac ale nie wiemy gdzie bedze dobrze dla maluszka,myślelismy o Darłówku alb Łebie.Proszę o pomoc drogie mamusie:-)

2. matkapolkamodel2009

matkapolkamodel2009 Początkująca w BB

witam,
    my też planujemy wyjazd nad morze, ale z troche starszym maluchem (5 lat) w okolicach Władysławowo, Jastarnia, Hel, także też czekam na jakieś propozycje :)

3. reklama
  4. BUDZIACZEK

BUDZIACZEK Zaciekawiona BB

Cześć
    My w zasadzie co roku jeździmy z młodym (5,5 roku) do Sarbinowa i jesteśmy zachwyceni a w tym roku planujemy wyjazd do Ustronia Morskiego (to też obok Sarbinowa) w tamtych okolicach jest super powietrze i młody po powrocie z tamtych stron bardzo rzadko choruje :tak::tak::tak:

5. Dor1976

Dor1976 Fanka BB :)

Bylismy w Łebie we wrzesniu, było uroczo.
    Teraz w czerwcu wybieramy się w okolice Władysławowa (matkapolkamodel2009 :) ). Zwiedzić chcemy półwysep helski

6. marcin.glowacki

marcin.glowacki Początkująca w BB

Cześć dziewczyny!

Ja polecam Rowy i Columbusa.
    Miejscowość mała , ale za to bardzo spokojna. A w Columbusie mnóstow udogodnień dla dzieciaków.

7. kasiak-l

kasiak-l MAJOWA MAMA 2006

Dla lubiących spokojną miejscowość polecam Rewal byliśmy w zeszłym roku w tym Ośrodku Wczasowym było super Galeria zdjęć Plaża, Rewal, Niechorze, Trzebiatów
    Bardzo blisko plaży, jedzenie smaczne, czyściutko, plac zabaw dla dzieci, w ośrodku jest też specjalny pokój zabaw dla dzieci fajne w sytuacji gdy na dworze pada a tak nam się przez 2 dni zdarzyło.
    Zwiedziliśmy m. in. Kołobrzeg, Międzyzdroje, Świnoujście fajnie było :tak: Ja chcę lato!!!:-D

8. potworek.pl

potworek.pl Potworkowa Mama :)

Wyszukiwarka nie gryzie :rolleyes::rolleyes2: po co kolejny wątek na ten sam temat???:sorry2:

9. bira

bira Listopadowe mamy'07

Ja polecam Białogórę. Byliśmy tam w zeszłym roku z ośmiomiesięcznym bąblem i byliśmy zachwyceni:-)
    Polecam ten pensjonat:
    Białogóra - Willa RETRO - wczasy i wypoczynek nad morzem

Jest czyściutko. Pokoje sprzątane na bieżąco, bardzo miłe właścicielki. W tym roku w czerwcu tam wracamy:-)

Ostatnia edycja: 5 Marzec 2009
  10. reklama
  11. kama925

kama925 Fanka BB :)

wyszukiwarka wyszukiwarką- ja chętnie poczytam i być może znajdę coś dla swojej rodzinki!!;-);-)

12. mikusia84r

mikusia84r Entuzjast(k)a

witam! ja bym bardzo prosiła na namiar na tani nocleg w Kołobrzegu, w miare blisko morza i centrum, ponieważ wybieramy się PKP, wiec bez samochodu. nie zależy nam na komforcie. dzieki za propozycje

Poleć forum