reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje w ciąży i z dziecmi - w Polsce czy zagranicą? Wątek podróżniczy

reklama
No cóż my nad morze nasze ukochane w tym roku się nie wybieramy. Za daleko Z Rybnika do Darłowa (tam jezdzimy czesto) to jest ok 640 km czyli minimum 8 godzin jazdy a z przystankami i do 10 dobije...
Myslimy co by gdzies blizej na 5 dni tak do 200 gora 300 km od naszej miejscowości. Oczywiscie wchodza w grę tylko pokoje z aneksem kuchennym lub dostepem do kuchni. Moj maz marzy o miejscu gdzie moznaby ryby połowic a ja o takim, w ktorym moznaby spokojnie z Niuncia spacerowac, z ciekawą okolicą... na wyprawy półdniowe. Myslalam o Szczawnicy ew Krynicy Górskiej ale mowiac szczerze juz sama nie wiem czy o to własnie mi chodzi.
:sorry2:
 
Meolody ja mieszkałam w krynicy 5 lat :-) ale pwoem szczerze że ani tam miejsca do łowienia ryb nie ma ani za bardzo miejsca na spacerki z niuńką tylko deptak i park a pewnie nie będziesz chciała w góry się w maą wybrać ?? :-)
 
Anik gdyby nie me dziecię to już bym leciała w te Twoje górki razem z Tobą, bo już mi sie za gorami tęskni, ale jakos sobie tego logistycznie z dzieciaczkiem nie umiem wyobrazic. :dry:
A ja myslalam, że Ty z Opola :)

To kurde gdzie by tu pojechac....???? Ostatnio Mała nie lubi wozeczka w ogole... mam nadzieje ze jej sie odmieni - gondola ble spacerowka bleee. Na nieszczescie spacerowka nie ma odwracanej raczki i Mała mnie nie widzi. Mamy do dyzspozycji tylko okienko, w ktore ona się wpatruje jak szalona.... pytajacym wzrokiem, gdzie jest Mama,,,,, jak tak dalej pojdzie bedziemy zmuszeni kupic inna spacerowke.
 
Melody bo ja mieszkałam w Krynicy ale już nie mieszkam ;-) teraz jestem w Opolu a tak nawiasem mówiąc to jestem z Pabianic (niedaleko Łodzi) i tak mną los rzuca to tu to tam :-p:-p:-p
a mnie się marzą tatry :cool2::cool2::cool2::oo2::oo2::oo2::rolleyes2::rolleyes2:
ale z dzidką jeszcze nie w tym roku :-p buuu :sorry2::sorry2::sorry2:
więc może gdzieś nad morze skoczymy na kilka dni bo na więcej nie będzie kasy :sorry2:

Melody a ty wiesz że moja mała też ma taką spacerówkę gdzie w górnym okienku widzi matkę :-) i ciągle się tam gapi hihihihihihihi zamiast świat podziwiać to wpatruje się w daszek wózka :happy2::happy2::happy2:
 
Ostatnia edycja:
Anik ech teraz jesteśmy całym światem dla naszych Bąbelków, a to się kiedyś zmieni... ale obraz tego spojrzenia pełnego uwiebienia i miłości, trzeba złapać w obie dłonie i zachować w pamięci...

...wybaczcie, ale ja dzis mam malego doła i sentymentalnei jakos tak mi sie zrobilo

Anik nie doczytalam widzisz, o Tatrch mi nawet nie wspominaj - teraz to jedynie dolinki wchodzilyby w gre, ew Morskie Łoko ;-), ale jak pomysle o tych tłumach i asfalcie to mi sie słabo robi. Nie ma to jak Tatry jesienią, Czerwone Wierchy sa wtedy rzeczywiscie czerwone - się na studiach chodziło.
 
reklama
nioooooo :-):-):-):-) ejjjj są czerweone są :-):-):-)
a Orla perć mmmmmmmmmmmm jaka fajowa :-):-):-)
no ale jeszcze chwilkę trza zaczekać aż maluchy zaczną chodzić o własnych siłach :-D

Melody nie dołuj się tam - zajrzyj do łózeczka i popatrz na tę śliczną buźkę i pomyśl jakie szczęście masz obok siebie :tak::tak::tak: które kocha cie bezgranicznie :tak::tak::tak:
 
Do góry