reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje w ciąży i z dziecmi - w Polsce czy zagranicą? Wątek podróżniczy

a ja mam pytanie do agi_q i do dagi23 - myślę o wyjezdzie na tydzien do Łagowa a w związku z tym, że to są Wasze okolice to ciekawi mnie co sądzicie o tym miejscu. Czy warto pojechac? Czy są tam warunki spacerowo/kapielowe/ zwiedzaniowe dla mojej Oli?
Troche sie juz naczytalam o Waszym regione ale chodzi mi o info z pewnej i pierwszej ręki. Potrzebuje argumentow dla mojego mezusia, jego jak narazie przekonuje duza ilosc ryb w jeziorach, ale z reszta gorzej.
I pytanie do agi_q - byłaś na pewno w Słońsku (Rzeczposlita Ptasia:tak:, Park Narodowy Ujścia Warty)? To, że tam jest pięknie to pewne! Ale czy mozna na pomosty nad rozlewiskami wjechac wozkiem czy sa tam raczej sciezynki wąskie, trudne do przejechania?

A moze inne miejsce (koniecznie blisko jeziora) w lubuskim polecicie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
myślę o wyjezdzie na tydzien do Łagowa
A moze inne miejsce (koniecznie blisko jeziora) w lubuskim polecicie?

małż był w Łagowie - mówi, że tam bardzo ładnie jest.
super czyste jezioro.

w Słońsku nie byłam, ale oczywiście małża odpytałam.
mówi, że odradza - to tak bardziej pole i bagna. scieżki są ale nie koniecznie jest to miejsce na spacery z wózkiem.
jeśli blisko jeziora to polecam Lubniewice - są tam dwa jeziora.
jeśli miałabyś ochotę to można pojeździć konno - jest sporo stadnin.
Lubniewice to przyjemne miasteczko.
jest rynek, sklepy itp.
jest tam specyficzny mikroklimat - uzdrowiskowy, że tak powiem - dobry dla alargików i na drogi oddechowe.

miejscowość Długie koło Strzelec Krajeńskich.

Jezioro Głębokie koło Międzyrzecza.

z tych trzech - ja wybrałabym Lubniewice :-)
 
Hejka dziewczyny poszukuję do wynajęcia domek w Warchałach obok Szczytna od 6.07 do 12.07 dla trzech rodzin z maluszkami za rozsądną cenę. Mąż dostał urlop i się troszkę za późno obudziliśmy. Może któraś coś wie to proszę o informacje
 
Ostatnia edycja:
Do góry