reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje w ciazy

Xwikxx

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Maj 2020
Postów
44
Hej !
Co myślicie o wakacjach za granicą obecnie jestem w 12 tc a wakacje mam zaplanowane na początek października samolotem do Grecji do wtorku muszę potwierdzić wyjazd w biurze podróży. Co myślicie o zagraniczynym wyjeździe w ciąży? Jechać czy lepiej zrezygnować choć koszta rezygnacji są o 300 zł tylko tańsze od wycieczki. Pomocy niewiem co robić trochę boję się o dziecko przez ta pandemie?
 
reklama
Ciążę mam zdrową tylko trochę się też boję bo nigdy nie leciałam samolotem i niewiem jak to będzie z ciśnieniem ?

Nijak.
Cisnienie nie jest aż takie straszne. Jedz cukierki podczas startu to ci się wszystko ladnie wyrówna. Jak ciąża nie zagrożona to drugi trymestr jest najlepszym momentem na wyjazd na wakacje. Ja bym spokojnie jechała.
 
Do góry