reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje w domu z dzieckiem

Jadran

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Sierpień 2010
Postów
294
Miasto
Bliski Wschód
Witam,
Jeszcze do połowy sierpnia niestety będę w domu z córką.Mamy budowę i trzeba wszystkiego dopilnować.Co prawda mamy dom na wsi i tam jesteśmy ale z powodu tego,że muszę sporej gromadzie robotników ugotować a do tego mamy szczeniaka,z którym muszę wychodzić w nocy to zwyczajnie czasem nie mam już siły na spędzanie fajnie czasu z córką.Zabieramy psa i chodzimy do lasu,córka pomaga mi przygotować obiad,robimy różne ozdoby z koralików,czytamy książki,kapiemy się basenie lub skaczemy na trampolinie.I to w sumie tyle.Nie mam pomysłu co jeszcze mogłybyśmy robić i żeby to było coś na co zwyczajnie będę miała siłę.

Jak Wy spędzacie czas wakacyjny w domu? Co robicie z dziećmi?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja żeby nie oszaleć zapraszam różne dzieciaki i w związku z tym, dziecię mam z głowy. Jedyne , co to dbam żeby miały co jeść i czego się napić:) Resztę organizują sobie sami. Tutaj możesz przeczytać o pomysłach na wspólne zabawy-wyprawy i plastyczne i przyrodnicze
A może zorganizujesz córeczce biwak na podwórku? Moje dzieci uwielbiają tego typu atrakcje:)
Może wspólnie zaczniecie pisać kronikę? Czasem dziewczynki lubią robić zielniki. Może to jest pomysł?
 
Aniaslu- zapraszanie dzieciaków to świetny pomysł.Niestety,tu na wsi nie mamy w okolicy dzieci.Przyjeżdża do babci dwójka wnuków i wtedy do nas przychodzą.Ale niestety dziewczynka jest trzy lata starsza a chłopiec ma cztery lata.Do tego dzieci najbardziej zainteresowane są mega wielkim telewizorem w pokoju córki no i laptopem bo tego u babci nie mają...
Jest też dziewczynka,która stroi córce skrzypce- ale ona ma 13 lat:).Lubi co prawda ośmiolatki no ale ma też swoje nastoletnie sprawy:)
Córka ma kuzynki i koleżanki ze szkoły,które zapraszamy do nas na nocowanie i właśnie pikniki na trawie przed domem.Ale akurat wszystkie wyjechały:(
Dzięki za linka
 
Ostatnia edycja:
Sposobów na spędzanie czasu jest mnóstwo. Warto pomyśleć o jakimś rozwijającym zajęciu :). Wszystko jest dobre, czy to w domu, czy na podwórku. Byle dzieciaki nie siedziały całymi dniami przez telewizorem, czy komputerem.
 
Do góry