reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wakacje!!!!wczasy!!!!ferie!!!

A

aga4444

Gość
:-):-)zakładam nowy temat jak wam nie pasuje to usuńcie ale myślę że fajnie by było się podzielić informacjami gdzie najlepiej pojechać.
Ja bym chciała się dowiedzieć co polecacie nad Polskim morzem chodzi mi o miejscowości oraz miejsca noclegowe-najlepiej domek:-)
 
reklama
Aga super temat:-) tez chce jechac nad polskie morze...beda to prawdopodobnie Miedzyzdroje:-)moze ktos ma cos sprawdzonego w tej miejscowosci??
 
My przeważnie jeździliśmy do Władysławowa, oczywiście przed ciążą, bardzo lubiłam to miasteczko, bo tam pełno ludzi i zawsze coś się działo. Teraz mamy inne priorytety więc musimy wybrać bardziej ciche miejsce, z wolnymi miejscami na plaży itd. Tam tłok, że ruszyć się nie da, ale nam to odpowiadało KIEDYŚ... Nie wiem czy zdecydujemy się na wypad w tak daleką trasę, nie wiem czy nie będzie mi małego szkoda męczyć (to ja przewrażliwiona mama, wiecie?!), wiem, że napewno dobrze zrobiłoby Oluniowi takie powietrze, zastanawiamy się. Śmieję się, że na wakacje już mamy sponsora-Oliwiera świnkę skarbonkę heheheh wrzucaliśmy już do niej pieniążki jak byłam w ciąży, codziennie przynajmniej po 5 zł, tak więc nazbierało się hehehhehe
 
Uleńka ty masz daleko?? My ze śląska to minimum 9-10 godzin jazdy.
Zarezerwowałam pokój z łazienką w Kołobrzegu. Trochę za późno juz żeby domek zarezerwowac, a to o wiele wygodniejsze z małym dzieckiem. Trudno, najwyżej inni lokatorzy będą cierpiec. A jak kogoś interesuje koniec sierpnia lub później polecam te domki:Osrodek Wczasowy WALCOWNIK | wczasy nad morzem Baltyckim | tanie pokoje nad morzem | Baltyk | Sianozety | Ustronie Morskie | Wczasy Sianożęty Super z wyżywieniem, blisko plaża i naprawdę dobre ceny.
We Władysławowie byłam dwa lata temu z półtorarocznym Adasiem. Potwierdzam zbyt duży tłum!
 
ja nie polecam morze ale puszcze białowieska:) a w szczegolnosci bialowieze dla wielbicieli natury:)
Bylam kiedys w Bialowiezy na wyciczce...urocze miejsce!!! Jak z bajki. Bylam jak w puszczy kwitly zawilce gajowe-cudowny widok!

My nad morze jezdzimy do Dziwnowa(zach-pom) bo tam mam rodzine, albo w teren gorzysty na dolny slask do Lubania i Jeleniej Gry(bo tam tez mamy rodzine). Ale marzy nam sie prwdziwe wczasowanie...ale na razie nas na to nie stac. Dobrze ze mamy rodzinke :)
 
dziewczyny jeśli któraś wybiera się zagranicę to ja polecam Chorwację Istrię a miejscowość Labin-Rabać ja tam byłam w zeszłym roku i to jest region typowo dla rodzin z dziećmi. jest spokojnie a dzieciaczków dookoła mnóstwo takich w sumie od 2 miesięcznego brzdąca :-):-)
 
reklama
Do góry