reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wakacje!!!!wczasy!!!!ferie!!!

AniaSm super, że przyjeżdżasz i powiem Ci, że biorę pod uwagę odwiedziny Ciebie a i o Solina mi się marzy. Może byśmy wynajęły wszystkie na kilka dni jakiś domek nad Soliną?
 
reklama
AniaSm super, że przyjeżdżasz i powiem Ci, że biorę pod uwagę odwiedziny Ciebie a i o Solina mi się marzy. Może byśmy wynajęły wszystkie na kilka dni jakiś domek nad Soliną?
wszystkie tzn kto? i same? powiem Wam, że z dziewczynami z forum "macierzyństwo po stracie" raz do roku robimy sobie taki zjazd same bez dzieci i chłopów na weekend :-D super jest! a z innego forum listopad 2009 raz do roku spotykamy się z dzieciakami na jakimś zjeździe! właśnie organizujemy kolejny! tym razem w okolicach Łodzi więc na szczęście nie będę miała daleko! ale super jest się tak spotkać z mamami z innego forum i z dzieciakami! co innego jak się czyta, a co innego widzieć się na żywo! dla mnie rewelacja i uwielbiam te nasze zjazdy!
 
dziewczyny! prosze o pomoc:-D
poleccie mi jakies naprawde fajne miejsce nad morzem - miejscowosc, wioska itd. najlepiej domek z jakims placem zabaw dla dzieci:) slyszalam o takiej wiosce (?) Rzę coś tam..cos mi sie kojarzy z zytem, ze zbiorami zboza, snopkami:zawstydzona/y: wiem ze duzo tam rz lub ż;-)

dziekuje z gory!!!

edit: wiem! sianożęty!!! ktos cos wie?:)
 
Ostatnia edycja:
AniaSm super, że przyjeżdżasz i powiem Ci, że biorę pod uwagę odwiedziny Ciebie a i o Solina mi się marzy. Może byśmy wynajęły wszystkie na kilka dni jakiś domek nad Soliną?
u nas na kilka dni to może być problem niestety bo my czasu nie będziemy mieć zbyt wiele ,no ale wy możecie jak najbardziej na dłużej zostać :tak:
 
Ania, mojemu ostatecznie ustawil sie grafik w pracy no i wyjezdzamy stad 17 maja i siedzimy na poludniu do ok polowy czerwca. cos mi sie wydaje, ze Ty chyba mniej mobilna w tym okresie jestes?

maxwell,
druga polowa czerwca bede w domku ;-)
 
reklama
lotka jeśli będe mieć foteliki to może ,ale powtarzam może udałoby mi się też w innym terminie bo ostatnio jak zostałam sama z Kubą to mi teściowa swojego fiacika dała ,a teraz jeszcze szwagierka kupiła sobie autko więc możliwe że pożyczyłyby na wycieczkę no ale to jak już będe na miejscu ;-)
 
Do góry