reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wakacje!!!!wczasy!!!!ferie!!!

Dziewczyny czy któraś była w
Akwarium GdyDskie - Strona gB�wna ??
Znów rzuciło mi się na akwarystykę i wprost uwielbiam turystykę po PL. Moim marzeniem jest móc pojechac w wakacje, może nie na wczasy ale chociaz na weekend i odwiedzić to oceanarium. W końcu trzeba mieć coś z tego życia :tak::-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
My wiele razy byliśmy, ale już jakiś czas temu. Ostatnio chyba jak byłam w ciązy i niestety trafiliśmy na remont, nie dość że teraz jest już dużo drożej niż kiedyś to jeszcze połowy nie widzieliśmy ;-)
Ale szczerze mówiąc to dla Julki 4-latki szału nie było;-) w 1 kl była ze szkołą i zachwycona była głównie tym że muszelki kupiła ;-)

Za to my z A moglibyśmy łazić tam i łazić i oglądać, obserwować. Też kochamy akwaria :-)
 
Mama szczerze mówiąc to byłam tam wiele razy i to już dla mnie żadna atrakcja. Natomiast jak nigdy nie byłaś to warto. :tak:Antek nie był jakoś specjalnie zainteresowany jednak
 
dziewczyny z małopolski będe w PL od 1 maja do 1czerwca jakby któraś miała ochote to może uda nam się spotkać ;-), myśleliśmy jechać pociągiem do wawy ale za długo trwa podróż i stwierdziliśmy że się nie opłaca
 
ANIASM ja może nie z Małopolski ale z Podkarpacia, więc jak tylko będziesz miała ochotę to ja sie piszę;-), tylko trzeba było by ustalić gdzie?:tak:
 
mamajulii no pewnie że chętnie się z tobą spotkam , tym razem musi się udać :tak: , z tym że ja samochód będe miała tylko do połowy miesiąca bo później mój wraca do NO a ja zostaje z dzieciakami u rodziców ,ale może wyciągne go w jakiś ładny dzień nad Solinę albo okolice <daleko byś tam miała??
 
ANIASM super pomysł z Solinką , my też byśmy się wybrali- jak najbardziej się zgadzam. My do Soliny mamy gdzieś z godzinkę drogi. Masz tu mój nr tel. 500 000 000 i jak będziesz w Polsce to puść sygnał a resztę ustalimy juz tu na miejscu.:-)
 
Ostatnia edycja:
A my w tym roku wybieramy sie w Bory Tucholskie...do "Ścierniska";-):-)
Jak patrzałam na mapę, to nawet niedaleko do Trójmiasta;-) Pomorzanki, może spotkanko?;-)
 
dziewczyny z małopolski będe w PL od 1 maja do 1czerwca jakby któraś miała ochote to może uda nam się spotkać ;-), myśleliśmy jechać pociągiem do wawy ale za długo trwa podróż i stwierdziliśmy że się nie opłaca
my tez jakos maj-czerwiec zjezdzamy na poludnie :-)
ANIASM super pomysł z Solinką , my też byśmy się wybrali- jak najbardziej się zgadzam. My do Soliny mamy gdzieś z godzinkę drogi. Masz tu mój nr tel. 500 000 000 i jak będziesz w Polsce to puść sygnał a resztę ustalimy juz tu na miejscu.:-)
mamajuli, jak cos z Solina w tym terminie to i ja sie moze zalapie :-D
A my w tym roku wybieramy sie w Bory Tucholskie...do "Ścierniska";-):-)
Jak patrzałam na mapę, to nawet niedaleko do Trójmiasta;-) Pomorzanki, może spotkanko?;-)
a wez przejedz przez Mogilno :-D to ponizej Bydgoszczy jesli tak moge okreslic :-) zapraszamy na kawke, moze byc "kawka" z noclegiem ;-)
 
reklama
Do góry