reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wakacje!!!!wczasy!!!!ferie!!!

reklama
A my standardowo Rusinowo ostatni tydzień czerwca! to między Darłowem a Jarosławcem więc nie wiem z kim ewentualnie moglibyśmy się spotkać :-D a fajnie by było :-D
 
Gawit ja jestem chętna na spotkanko:tak: Dostosujemy się, tylko daj znać jaki Wam dzień będzie pasował i przyjedziemy na plażę ;-)

Maxwell z Tobą też fajnie byłoby się zobaczyć i jestem chętna:tak:


My chyba sobie nawet wczasy w Karwi odpuścimy bo Komunia itd. Więc zostaną nam tylko wyjazdy jednodniowe ;-)
 
Lolku my tez do zoo chyba :D to se mini zlocik zrobimy :D b watpie zey nad morze sie udalo a tak je kocham nawet jak syfiaste uwazam za cud ......kocham POLSKIE MORZE POLKI KLIMAT LATEM POPROSTU KOCHAM!!!! no I Egip jak zwierze mowie wtedy ze moge "umrzec" ;-)
 
ja mam bardzo ambitny plan an 10 rocznice ślubu pojechac do Grecji tylko z mężem. ciekawe czy się uda. Jesczez prawie 3 lata
 
dziunka pewnie, że dam znać :-)

kilolek my mamy 10 rocznicę ślubu za 2 lata z kawałkiem. o ile dotrwamy, to też bym chciała coś extra! ale nie wyjazd we dwoje tylko mi się marzy bal jak wesele :-D znaczy bez przesady! w biała suknię to się stroić nie będę! ale chciałabym zrobić mega wielką imprezę, z orkiestrą :-D taką na żywo! no i z ludźmi których uwielbiam i wiem, że zawsze mogę na nich liczyć! ale to tylko moje marzenia, bo jak się wpuścimy w kredyt na dom to o wszelkich balach będzie trzeba zapomnieć :-( ale jak będę miała już ten wymarzony domek z ogródkiem to i o balach mogę zapomnieć ;-)zrobię grilla na podwórku i tez będzie git :-D
 
my w ym roku 5 rocznica :-)a mi sie marzy streptizzzzzz dla D taki zajebiaszczy :D w klubie ale z klasą oczywiscoie:-D
 
reklama
lotka no to może w końcu się uda w trójkę spotkac :tak: , mój na pewno do połowy maja będzie więc wtedy możemy się przemieszczać bo auto będzie a jak on już wróci do NO to ja już uziemiona w Tarnowie będe ,no chyba że wtedy przyjedziecie do mnie ;-):-)
 
Do góry