reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wakacje!!!!wczasy!!!!ferie!!!

reklama
Widzę, że tu jakąś schadzkę szykujecie:) Fajnie macie, ja dopiero pod koniec sierpnia mam urlop, więc muszę trochę dłużej poczekać na wyjazd na te moje wymarzone i wyczekiwane przez cały rok wakacje. Polskie morze to dobra opcja, lubię mimo wszystko to nasze zatłoczona, ale z klimatem morze.
 
ja bardzo marze o jakiś wakacjach.... najbardziej tochciałabym nad morze! STRASZNIE mnie tam ciagnie... ale nie wiem czy się uda!
Mój mąż zaczał dopiero nową prace, więc z urlopem cieżko... a ja już na wychowawczym więc nie dostaje kasy i jest niezaciekawie... :)
a kredytu mi nikt nie da.... przydałby się ktoś bogady który udzielił by jakiegoś kredytu nieoprocentowanego :) i wtedy żyło by się łatwiej...

Ale moze sie uda chociaz weekend nad morzem... OBY
 
A ja znowu zamierzam na urlop nad morze jechać.
Tym razem nie tylko, żeby powygrzewac posladki na plazy, ale żeby odbić sobie cały rok ciężkiej harówki, dlatego już wykupiłam sobie z przyjaciółkami turnusik w Primavera spa w jastrzębiej górze, czyli będziemy miały tak naprawę dwie rozrywki w jednej: morze i plaża + zabiegi upiększające. Będzie czad jak w 'Seksie w wielkim mieście' :D
 
A ja znowu zamierzam na urlop nad morze jechać.
Tym razem nie tylko, żeby powygrzewac posladki na plazy, ale żeby odbić sobie cały rok ciężkiej harówki, dlatego już wykupiłam sobie z przyjaciółkami turnusik w Primavera spa w jastrzębiej górze, czyli będziemy miały tak naprawę dwie rozrywki w jednej: morze i plaża + zabiegi upiększające. Będzie czad jak w 'Seksie w wielkim mieście' :D
REKLAMA??
Hm..:confused:
 
ja jak mieszkałabym w pl... z chęcią wybrałabym się na wakacje w wile miejsc..
no ale niestety nasze wyjzdy do pl ograniczają się do spotkań z rodziną... i powrót do domu:-(
 
reklama
A my w tym roku niestety ograniczamy sie na wyjazdy nad jezioro do 'teściów' na działke.
Samochód rozwalony i już sie nie nadaje do naprawy :-( a służbowy B jest dwuosobowy także cięzko( no chyba,że wskocze na 'kipe' haha a chłopcy na przód :D )mój B zaczął w tym roku pracę nową a podobno mają dwóch zwolnić pracownikó więc bidny sie stara i nie bierze wolnego żadnego.:wściekła/y:Za rok na 100% JEDZIEMY NAD MORZE. W tym to i tak nie wyobrażałabym sobie wyjazdu z młodym... tyle czasu w samochodzie
 
Do góry