reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

^^^^^Wakacje, wyjazdy z maluszkiem:)^^^^^

Cena napewno kuszaca, aczkolwiek ja na wczasy z gotowaniem raczej bym sie nie wybrala;-)
ciekawe ile z tych siedmiu dni, bedziecie musieli spedzic na pogadankach? bo z malym dzieckiem, moze to byc upierdliwe. Zapoznaj sie dobrze z regulaminem i przeczytaj 20 razy zanim cos podpiszesz;-)
Tez mielismy wybrac sie w tym roku na Teneryfe ale jakos odstraszyl nas ten czarny piasek;-)
 
reklama
he, he...
ja czytalam, ze piasek jest zloty... przywieziony z Sahary, oddalonej o 100km... no i widzilam fotki, to faktycznie zloty:-)

a co do podpisywania to nic nie podpisuje... dostalam zaproszenie od hotelu z data, place 1000zl za dodatkowy tydzien i kupuje bilety lotnicze (gdyby cos z lotami mi nie pasowalo to hotel przsunie kilka dni w jedna czy druga rezerwacje). A tam maja "opiekunowie" oprowadzic nas po obiekcie, opowiedziec co i jak i to zajmje ikla godzin (ale tylko w jednym dniu) - ale pisma zadnego nie mam, tylk ofakture zaplaty za ten dodatkowy tydzien. Jak sie zdecyduje, bo nie wiem...:sorry2:
 
tez czytalam o tym piasku z Sahary;-) :tak:no ale to chyba na jednej plazy, w kazdym badz razie w tym roku lecimy gdzie indziej. Poczekam na relacje w takim razie z wyprawy;-)
 
Jak wam dobrze laski z tymi wakacjami.......:cool2::cool2::cool2::sorry2::sorry2::sorry2:

Ja moge tylko pomarzyć narazie;-)
Nigdy nie byłam za granicą a co dopiero na wczasach:-(
No nie licząc kolonii we Włoszech jak miałam 14 lat:-p

Mi się marzy jechać we wrześniu jak już się jesień zacznie nad Polskie morze. :sorry2:
 
tez mysle o Majorce... bylam jakis 8 lat temu, tyle ze kiepski termin bo marzec-kwiecien, ale podobalo mi sie:tak::tak::tak:

a kiedy sie wybieracie??

jak Wam wyszlo finansowo? Jaki standard hotelu i jakie amciu?? Ale pytan...:zawstydzona/y::-p
 
Jak wam dobrze laski z tymi wakacjami.......:cool2::cool2::cool2::sorry2::sorry2::sorry2:

Ja moge tylko pomarzyć narazie;-)
Nigdy nie byłam za granicą a co dopiero na wczasach:-(
No nie licząc kolonii we Włoszech jak miałam 14 lat:-p

Mi się marzy jechać we wrześniu jak już się jesień zacznie nad Polskie morze. :sorry2:


Elbra... polecicie, najpierw domek, ja np. o domku moge pomarzyc... a wolalabym domek niz wakacje;-)
 
reklama
Elbra teraz nad polskie morze wychodzi drozej niz za granice;-) Wycieczki w Polsce tanieja:tak:
Anulka lecimy tylko na tydzien, bo boje sie jak to bedzie z tymi maluchami:dry:Hotel 4 gwiazdki, HP , na nas piecioro 1400€
 
Do góry