reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

^^^^^Wakacje, wyjazdy z maluszkiem:)^^^^^

Ladina... dzieki, to sie upewnilam, ze 3 gwiazdki na Majorce nam stykna:tak::tak::tak::tak:
w koncu w Polsce 3 gwiazdki to calkiem sporo... i z ciekawosci dzis patrzylam na dobre hotele w moich okolicach... i maja 2-3 gwiazdki... a to w koncu unia... wiec w Hiszpanii nie moze byc gorzej... uffff, to szukam jeszcze:-p:-):-):-)
 
reklama
co powinnam wziac do samolotu Oskarowi, by jakos ten lot przetrwac???

Zarezerwowalam kolyske-nosidelko-hamak:-) wiec bedzie mial ten komfort, ze moze sobie lezec w tym czyms, a nie tyko byc na kolanach:tak:
 
niechce cie martwic ale normalnie te kolyski sa dla dzieci do 6 m-cy

co zapakowac ....
ubranko dodatkowe , kocyk .... zabawki + cos nowego co go zajmie
nie pamietam czy karmisz piersia ...chyba tak wiec jedzenie odpada ewetualnie jak nie chcesz karmic w samolocie a maly bedzie mial problem z uszami to mozesz wziasc krople do uszu
wiadomo przewijanie itp.
 
Mirka, dzieki:tak:
mysle, ze w samolocie cycyus bedzie dzialal kojaco na Oskara, a jakie kropelki do uszu?
Co do kolyski w samolocie, to Air Berlin w opisie ma dladzieci do 12 m-ca... noi przy rezerwacji kobieta pytala wlasnie ile miesiecy ma dziecko... :tak:

no i zabawki... problem zawsze polega na tym zeby jakos sie zebrac i nie tasakac nie wiadomo jakiej torby... ufff, a musze wziac, pieluszki, chusteczki, cos do picia, moze jakies herbatniki, ubranko na wypadek koniecznosci zmiany... cos jakby bylo chlodniej, moze jakis kocyk... no i wlasnie zabawki...
Mirka, a jak lot zniosl Niki??
 
Anulko kochana powiedz mi jak to jest u was z wylotem:-) skad lecicie itp:-) bo kurde mało was te wczasy wyszły:-) i mężuś jak mu przeczytałam to od razu tekst weź namiary o tym biurze:-) więc może jednak:-)
 
Sabinko, ja korzystalam z wyszukiwarki niemieckiej
www.onlineweg.de

organizatorem naszych wakacji jest
http://www.1-2-fly.com/WOT/Startseite

no i lecimy z lipska.

Ja naprawde troszke popodrozowalam i naczytalam sie o opiniach "wakacji z niemiec" ponoc sa o niebo lepiej zorganizowane, lepsze pokoje, lepsza czesc hotelu itp... no i - co dla nas ma znaczenie - lecimy z porzadnt=ym przewoznikiem - air berlin, lider w rankingach.
Takze Sabinko polecam....
 
reklama
LAdina, uuuuu, to faktycznie troszke przejechaliscie:szok:

my do Lipska mamy ok.280km, wedlug nawigacji niecale 3 godziny;-):zawstydzona/y:

no i zal mi, ze dopiero 28go, ale musilam znalezc DOBRA oferte, by mezusia przebacic... no i jak to znalazlam, to kazal rezerwowac:laugh2::laugh2::laugh2:

a jak u Was przygotowania??
 
Do góry