reklama

Wakacje z 2-latkiem nad morzem - polecane ośrodki/miejsca

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez akwamaryn, 27 Maj 2009.

1. akwamaryn

akwamaryn Fanka BB :)

Kochane,

Bardzo jestem ciekawa, czy byłyście lub zamierzacie jechać ze swoimi pociechami nad morze. Czy macie jakieś sprawdzone miejsca, czy możecie podać namiary i ceny. My z mężem boimy się jechać z Kubą w ciemno, a w necie narazie napotykam owszem jakieś pensjonaty etc, ale cena za dobę za 1 osobę powyżej 100 zł - dla nas za drogo troszkę :(
    Proszę bardzo, wpisujcie sparwdzone miejsca i relacje z pobytu.

2. atra

atra Fanka BB :)

---

Ostatnia edycja: 19 Sierpień 2009
  3. reklama
  4. atra

atra Fanka BB :)

Ostatnia edycja: 19 Sierpień 2009
  5. aniolek20k

aniolek20k Fanka BB :)

6. a_rybka22

a_rybka22 Zaciekawiona BB

My bylismy w zeszłym roku w Ustroniu Morskim i bylismy bardzo zadowoleni..
    Wynajelismy pokoj w kwaterze prywatnej i płacilismy 35 zł za osobe,a warunki byly super.Dom dopiero co wybudowany wszystko nowiutkie.Sama miejscowosc tez mi sie podobała..Jest tez taka fajna stronka www.fajnewczeasy.pl tam napewno cos znajdziesz.:-)

7. Anna25

Anna25 wrzesień2006/lipiec2012

8. julietta

julietta Zaangażowana w BB

My jedziemy właśnie w tym roku pierwszy raz nad morze.Wybraliśmy Międzyzdroje, z polecenia znajomej.Będziemy w domku z łazienką,tv i aneksem kuchennym.Cena za dobę 140 zł za domek.Uważam,że to na prawdę tanio bo jak obdzwaniałam inne miejsca w mieście to ceny były jeszcze raz takie.

9. ika_virgo

ika_virgo Mama Zosi

My w tym roku jedziemy do Chłapowa. Cena 180zł za 4 osobowy domek. Warto przeszukać net bo na paprawdę sporo ciekawych miejsc i ceny też znosne. Jedyne co mogę polecic to by zrobic to szybko. Ja w kwietniu miałam problem ze znalezieniem "odpowiedzniego" miejsca.

10. reklama
  11. aniolek20k

aniolek20k Fanka BB :)

12. Julia12345

Julia12345 Początkująca w BB

Dziękuję, za informację dot. noclegu sprawdziliśmy ten pensjonat. Całkiem przyjemnie fajne warunki dla rodzin z dziećmi jest, kuchnia:) chociaż nie gotuje na wakacjach to czasami się przyda :) , placyk zabaw, i sala zabaw dla dzieci.
    willakarmazyn.pl jeszcze was odwiedzę pozdrawiam

Poleć forum