reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje z 2-latkiem nad morzem - polecane ośrodki/miejsca

akwamaryn

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
21 Grudzień 2006
Postów
109
Kochane,

Bardzo jestem ciekawa, czy byłyście lub zamierzacie jechać ze swoimi pociechami nad morze. Czy macie jakieś sprawdzone miejsca, czy możecie podać namiary i ceny. My z mężem boimy się jechać z Kubą w ciemno, a w necie narazie napotykam owszem jakieś pensjonaty etc, ale cena za dobę za 1 osobę powyżej 100 zł - dla nas za drogo troszkę :(
Proszę bardzo, wpisujcie sparwdzone miejsca i relacje z pobytu.
 
reklama
My bylismy w zeszłym roku w Ustroniu Morskim i bylismy bardzo zadowoleni..
Wynajelismy pokoj w kwaterze prywatnej i płacilismy 35 zł za osobe,a warunki byly super.Dom dopiero co wybudowany wszystko nowiutkie.Sama miejscowosc tez mi sie podobała..Jest tez taka fajna stronka www.fajnewczeasy.pl tam napewno cos znajdziesz.:-)
 
My jedziemy właśnie w tym roku pierwszy raz nad morze.Wybraliśmy Międzyzdroje, z polecenia znajomej.Będziemy w domku z łazienką,tv i aneksem kuchennym.Cena za dobę 140 zł za domek.Uważam,że to na prawdę tanio bo jak obdzwaniałam inne miejsca w mieście to ceny były jeszcze raz takie.
 
My w tym roku jedziemy do Chłapowa. Cena 180zł za 4 osobowy domek. Warto przeszukać net bo na paprawdę sporo ciekawych miejsc i ceny też znosne. Jedyne co mogę polecic to by zrobic to szybko. Ja w kwietniu miałam problem ze znalezieniem "odpowiedzniego" miejsca.
 
reklama
Dziękuję, za informację dot. noclegu sprawdziliśmy ten pensjonat. Całkiem przyjemnie fajne warunki dla rodzin z dziećmi jest, kuchnia:) chociaż nie gotuje na wakacjach to czasami się przyda :) , placyk zabaw, i sala zabaw dla dzieci.
willakarmazyn.pl jeszcze was odwiedzę pozdrawiam
 
Do góry