reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wakacje z dzieckiem nad morzem...?

Dołączył(a)
12 Sierpień 2009
Postów
3
Witam. Jestem mamą 8 miesięcznego szkraba. Planujemy na wakacje wyjechać z maluchem nad nasze morze ale kompletnie nie wiem gdzie, a tym bardziej, że szukam osrodka który bedzie przystosowany do pobytu dzieci tzn. łóżeczka turystyczne, foteliki do karmienia, żeby tego całego majdanu nie zabierać ze sobą. Oczywiście cena też nie może być kosmiczna. Chcemy jechać na przełomie sierpnia i września a więc syn bedzie miał już 15 miesięcy. Macie moze jakieś ulubione miejsca nad morzem i spokojnie możecie polecic jako dobry wypoczynek z dzieckiem.? Liczę na Waszą pomoc.
 
reklama
Chętnie dołączę do pytania. Zależy mi na jakimś fajnym ośrodku/hotelu na polskim morzem...najlepiej blisko plaży.
Czy możecie coś polecić ?
 
czesc, ja tez dolacze do pytania,
ja bede chciala jechac nad morze na 3-4tyg z moja pociecha, szukam domku lub apartamentu dla 4osob w rozsadnej cenie, niezadaleko morza, termin to lipiec/sierpien.
Moze cos polecicie ?
 
z tego co się orientuję, to najlepsze oferty na wakacje z maluchami ma teraz scan holiday - w końcu się reklamują jako ekspert od rodzinnych wakacji. widziałyście te ich reklamy [video=youtube;KHjxkwJkvrI]http://www.youtube.com/watch?v=KHjxkwJkvrI[/video] ?
 
Wybierasz się do Kołobrzegu z małym dzieckiem? Już dziś masz możliwośc wynajęcia łóżeczka turystycznego , drewnianego i krzesełek dla dzieci na miejscu.
Tel. 691981271
 
reklama
Jak nad morze to tylko Krynica Morska :) Już nie raz polecałam to miejsce w różnych kręgach, ale jak tu nie polecać takiego łądnego miejsca :) A jeżeli chodzi o miejsce przystosowane do przyjęcia dzieci to polecę hotel continental bo wszystko czego potrzebuje matka z dzieckiem tam jest i za rozsądną cenę :)
 
Do góry