reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje z dzieckiem :)

hmmmm widze ze wy wszystkie wyjazdowe i plany niezłe, niezłe

u nas zapewne zadnych wyjazdów nie bedzie, ale jakos mi z tym nie jest źle nawet :happy:
 
reklama
Mrsmoon - ja się staram wybierać hotel na zadupiu - ten taki był wyjątkowo ale wypożyczalnia aut na miejsce z zacnymi cenami - i nad morzem typu bungalow - taki był właśnie ten. Temperatura ok. 21-23 st. choć ranki chłodne. Hotel Hotel Porto Petro | Iberostar Club Cala Barca Hotel | Hotel Majorca. Pokój był dość... specyficzny - wejście od razu do sypialni - bez przedpokoju bez okna, przedpokój gdzie była lodówka i z którego się wchodziło do łazienki oraz salonik z TV i oknem na taras bez barierek - parter. W sezonie bym nie polecała z uwagi na wielkość oraz, iż bungalowy są przedzielone drogą asfaltową.
Naprawdę z tymi Azorami ? :rolleyes2:
mama MATIEGO - jak dla mnie rzut na taśmę przed skończeniem przez Młodą 2 lat....
 
My na pewno wyjedziemy, ale nie wiem gdzie i kiedy. Za to o majówce powoli myślimy- chyba morze:-) Za granicę też mamy ochotę jechać, zobaczymy jak fundusze. Zresztą nieważne gdzie, byle wyjechać, nie wyobrażam sobie aby się całe lato w domu kisić. Na pewno też pomieszkamy u rodziców- sad najlepszy na upały, skoczymy do znajomych na wieś i do poznania na jakiś tydzień, do mojej chrześnicy.
 
A tak bardziej letnio to powtórka z zeszłego roku - działka może wcześniej np. od połowy czerwca no i w 2 połowie sierpnia mam nadzieję, że znowu 3miasto. Marzą mi się góry przyszłej zimy, ale jeśli nie znajdziemy towarzystwa to nic z tego - sama zimową porą gdzieś w obce miejsce się eskapady nie podejmuję. :no:
 
To ja zapytam tak :


Gdzie można się wybrać, gdzie nie ma niczego ! Zero ruchliwych ulic, ładnych hoteli, tłumów i restauracji.

Chciałabym się gdzieś w Polsce na chwilę zaszyć najlepiej w małym drewnianym domku z fajnymi widokami i ścieżkami żeby pospacerować z młodym...


czy znacie jakieś ciekawe wsie polskie? :)
 
reklama
Ironia, cudze chwalicie, swego nie znacie :) takich okolic jak w Beskidzie Niskim nie znajdziesz :-D:-D:-D schronisko "Pod Chyrową" niedaleko ładnych szlaków dawnymi łemkowskimi wioskami, niewysokie górki do wspinaczek dla małego wędrowca. Jeszcze mogę polecić kilka fajnych noclegów nad morzem, ale nie w najbardziej zatłoczonych miejscach,tylko właśnie w wioskach na uboczu.
 
Do góry