reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje z dzieckiem :)

ja byłam rok temu nad morzem, w dwóch mniejszych miejscowościach a i tak na ten moment polskiemu morzu mówię nie: za ceny, za wielką niewiadomą co do pogody i dojazd (jechaliśmy w jedną stronę 12godz...)
 
reklama
No mnie "wciągnęły" te Azory - ale min. za 2 lata - w przyszłym roku chcę wreszcie białe noce obejrzeć w Petersburgu jesli znajdę towarzystwo no i kwestia długości lotu - 2 tys. km od wybrzeży Portugali :baffled: Sąd wyjazdy od końca maja.
 
a my jedziemy pod koniec lipca nad nasze morze na tydzień. Najpierw kilka dni na Kaszubach, bo mam tam moje kursy Suzuki a potem od razu nad morze. Ja ogromnie chciałam za granicę, ale z dwójką maluchów kompletnie sobie tego nie wyobrażam. bałabym się chyba, w Polsce jakoś raxniej jesli coś sie wydarzy. Ale z jednym dzieckiem pojechałabym gdyby było mnie stać. Nam cały wyjazd refunduje zakład pracy Marcina więc nie wybrzydzam. jesli będzie lało to kicha, ale pociesza mnie, że w ośrodku obok są dostepne dla nas baseny, w tym fajne dla dzieci, w naszym ośrodku jest duży zadaszony plac zabaw i wewntrzne "kulkowe" atrakcje więc jakoś to będzie nawet przy niepogodzie.
Będziemy w Rewalu w ostatni tydzień lipca. ktoś chętny na spotkanie? :))
 
Rewal, już sprawdzam ile sięjedzie, może my też zaplanujemu urlop w rewalu.... W jakim dokładnie terminie będziecie??
 
hm... całkiem poważnie rozważam to, czy w Waszym ośrodku można coś zarezerwować/?? Dzieciaki porandkowałyby;-)
 
zarezerwowali nam ostatni domek ale mają jeszcze chyba jakiś hotel. Tylko ja nie mam namiaru na to, muszę poprosic Marcina. Ale byłoby super:)))
 
W Rewalu byliśmy z Szymkiem rok temu i naprawdę polecam pod kątem rodzin z dzieciakami, dużo uliczek do spacerowania, miła plaża, ceny do przeżycia:)
 
reklama
forever ogladam oferty na Majorke, ale jakos nie jestem przekonana :-/ O temp. tez roznie pisza, raz 22 raz 26 srednia, woda 17st...brrrrr
a Azory-no coz, moze za 2-3lata, w przyszlym roku chcemy na Kanary wrocic - zostala nam Teneryfa i Gran Canaria, ale na Fuerte z przyjemnoscia drugi taz bym poleciala
 
Do góry