reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje z dziećmi

Benita - no patrz, a ja zupełnie zapomniałam, że Ty Morze Czarne miałamś w dzieciństwie pod nosem ;D to mi na przyszły rok znajdziesz w Bg fajną kwaterkę. chciałabym pojechać ponownie do Bg - byłam tam z rodzicami pod Warną na kwaterze. było przepięknie, a i odwiedziłabym naszą gospodynię.

Kinga: jak dacie radę to bardzo chętnie.
 
reklama
benita_29 pisze:
My na poczatku wrzesnia lecimy do BG,czyli do mojego domku,do Bg rodzinki i przyjaciol.Juz wszyscy sie bardzo niecierpliwia poznac Majke.Troche sie martwie lotem,ale slyszalam ze maluchy dobrze znosza podroz samolotem.Dobrze ze nie bedzie przesiadki a z Warszawy odrazu do warny i nad Morze Czarne  :)

A wczoraj byismy na jednodniowa wycieczke nad jeziorkiem w Urszulewie- to 115 km od nas.Drogi troche bylo ale jechalismy samochodem wiec szybko i wygodnie.Majeczka chyba uwielbia wycieczki autem- jest kochana-droge za zwyczaj przesypia,a potem jest wesola i usmiechnieta  :)

Benita, znajoma lekarka mowila ze dzieci nie odczuwaja zmian cisnienia jak dorosli,nie bola i nie zatykaja im sie uszki podczas lotu. Wszystko za sprawa ciemiaczka. Dopuki jest niezarosniete dzieci maja jakby "otwarta czaszke" w ktorej cisnienie sie zmienia wraz z cisnieniem otoczeniem. Dorosli maja "zamknieta" i stale cisnienie wewnatrz. Lot nie bedzie dlugi wiec mysle ze wszytsko bedzie ok.
My do PL lecimy w kwietniu przyszlego roku, ciekawe jak to bedzie bo lot trwa 8h a Patryk bedzie mial juz ponad roczek i pewnie nie usiedzi na miejscu:) Bedziemy spacerowac po pokladzie :) nasz forumowa kolezanka Ivka 31 leci za miesiac z USA do PL ze swoja Marysia.Oby malenka byla grzeczna.
 
kaśka76 pisze:
Benita - no patrz, a ja zupełnie zapomniałam, że Ty Morze Czarne miałamś w dzieciństwie pod nosem  ;D to mi na przyszły rok znajdziesz w Bg fajną kwaterkę. chciałabym pojechać ponownie do Bg - byłam tam z rodzicami pod Warną na kwaterze. było przepięknie, a i odwiedziłabym naszą gospodynię.

Kinga: jak dacie radę to bardzo chętnie.
Kaska, nie ma sprawy,kwaterek ile chcesz!!U mnie w domu tez jeden pokoj wolny- po mnie  ;) ,wiec wyjscie awaryjne zawsze jest  ;)  :laugh: .
A temperatura w Morzu Czarnym juz 25 stopni  :p W tych upalach to chetnie bym sie wypluskala  :p
 
reklama
[A wczoraj byismy na jednodniowa wycieczke nad jeziorkiem w Urszulewie- to 115 km od nas.Drogi troche bylo ale jechalismy samochodem wiec szybko i wygodnie.Majeczka chyba uwielbia wycieczki autem- jest kochana-droge za zwyczaj przesypia,a potem jest wesola i usmiechnieta  :)
Benita 29 ja tez byłam w długi weekend w Urszulewie
 
Do góry