reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje z dziećmi

Benita: jeju 25 stopni, toż to wspaniała woda żeby tyłek moczyć non stop. ale mi ochoty narobiłaś. jeszcze zacznę jęczeć coby w tym roku jechać.
 
reklama
nie, bo mają pierwszeństwo w urlopach rodzice dzieci szkolnych. i dupa, zła jestem, bo co oni myślą, że z małym dzieckiem nigdzie się nie jeździ???????????????????
 
kaśka76 pisze:
nie, bo mają pierwszeństwo w urlopach rodzice dzieci szkolnych. i dupa, zła jestem, bo co oni myślą, że z małym dzieckiem nigdzie się nie jeździ???????????????????

tu chodzi o wakacje

z młodszym dzieckiem można jechać w terminie innym niż wakacje i ferie...
no czrwiec czy wrzesień
 
nam w końcu udało się i dzisiaj jedziemy do Augustowa a póniej do Jastarni. Bardzo się ciesze z wyjazdu. Te upały w mieście i siedzenie całymi dniami w domu koszmar. Tam mamy domek w lesie nad samym jeziorkiem - Kuba będzie relaksował się w cieniu a mama może wreszcie opali sobie to brzuszysko i może rozstępy troszke zejdą. 8) Oczywiście nie wiem czy odważe się założyć kostium dwu częściowy ale do odważnych świat należy ;D Komarów podobno nie ma , przeraża mnie tylko droga ale jedziemy w nocy więc może nie będzie tak źle
 
reklama
My juz kupilismy bilety i 5 wrzesnia jak wszystko bedzie dobrze,to lecimy :laugh: Bartek chyba bardziej odemnie nie moze sie juz doczekac namoczyc dupsko w morzu.Oby pogoda byla fajna.Teraz w Bg troche nawet lepiej niz tu bo 28 stopni a woda 26.Zobaczymy jak bedzie we wrzesniu...
 
Do góry