reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje z dziećmi

lolcia81

Podwójna szczęśliwa mama!
Dołączył(a)
9 Październik 2005
Postów
2 109
Dziewczyny czy planujecie już jakieś wyjazdy ze swoimi pociechami?
My wczoraj wróciliśmy znad jeziora gdzie spędziliśmy 4 dni. Było super, a Mateuszek grzeczne Dziecię jakby go wogóle nie było, cały dzień spedzał na dworku, spał ,jadł, pogadał, znowu spał itp. Jakby mi ktos wczesniej powiedział że z 3 miesięcznym dzieckiem pojade na wakacje to puknełabym sie chyba w czoło. A tu proszę, było doskonale.
Jak sie uda to dzisiaj wstawie zdjęcia.
 
reklama
I my wyieramy się, w drugim i trzecim tygodniu lipca do domku kuzynów do Golubia-Dobrzynia, obok jeziorko, cisza spokój - oby Filip nam tej ciszy za bardzi nie zakłócał ;D
 
z Piotrkiem był am nad morzem jak miał 3 mieisące, potem w górach jak miał 13 mięcy, z Bartkiem byłam nad morzem dwa tygodnie temu i jedziemy być może nad zalew szczeciński na 2 tygodnia a w sierpniu nad morze na 2 tygodnie z cięzarną ciocią :)
 
no i my sie pochwalimy :)

jak Zuzia miala 1,5 miesiaca lecialysmy samolotem do babć na 2 tygodnie. teraz tez mamy zaplanowany juz lot w sierpniu w odwiedziny do Polski. jak narazie nie bylo zadnego marudzenia ze sie cos nie podoba ;)
 
My wybieramy się do Chorwacji ale dopiero w drugiej połowie września
min. dlatego, że po sezonie taniej :) no i nie ma już takich strasznych upałów a cieplej niż u nas

myśle że dziecku wakacje potrzebne jak każdemu z nas :)
 
mamaoli pisze:
My wybieramy się do Chorwacji ale dopiero w drugiej połowie września
min. dlatego, że po sezonie taniej  :) no i nie ma już takich strasznych upałów a cieplej niż u nas

myśle że dziecku wakacje potrzebne jak każdemu z nas :)

plus zawodu nauczyciela - to 2 mieisące wakacji
minus - że te wakacje sa w sezonie - nie m jak wyjechać po lub przed sezonem ::)
w sumie to bardziej mi przeszkadza fakt że ludzie w pracy Igora nie rozumieją że ja nie moge wziąć urlopu kiedy indziej...
 
my rowniez tak ja Zuzia wybieramy sie do Polski na wakacje ;D choc babcie ,prababcie i dziadkowie jeszcze nie widzieli na zywo Alex .... juz sie nie moge doczekac tego wyjazdu jeju ...ostatni raz w domu bylam w tamtym roku we wrzesniu - wtedy to nawet dobrze brzuszka nie bylo widac a teraz przyjade z 3 miesieczna pannica ;D ;D ;D
 
a my to chyba bedziemy miec "wakacje w miescie" :(

choc przydaloby sie gdzies ruszyc np do mojego ukochanego Gdanska i Sopotu...

ale Pawel chyba urlopu nie dostanie...bo nie ma go kto zastapic cholera jasna.

ale oze jak mu powiem ze wy dziewczyny sie wybieracie z maluszkami to sie ten moj kochany moze odwazy i gdzies wyruszymy choc na weekend...

jak ja bym chciala ::)
 
reklama
Do góry