reklama

Wakacje z maluchem

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2005' rozpoczęty przez Almetka, 27 Sierpień 2007.

1. Almetka

Almetka Fanka BB :)

Już prawie koniec wakacji i trochę późno na taki wątek ale potrzebuję informacji.

Wybieramy się w połowie września na Kretę i chciałabym wiedzieć jakie oprzyżądowanie maluchowe trzeba zabrać a co można kupić na miejscu w sklepach.
    Myślę o słoiczkach z zupkami, pieluchach (to chyba powinno być łatwo dostępne).

Z Asią lecimy samolotem po raz pierwszy i trochę się boję, więc będę wdzięczna za wszelkie wskazówki i rady.

2. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

co do samolotu to nic sie nie bój, my mamy już to za sobą, u nas wyszło tak, ze Maja w obie strony spała, lecieliśmy 2 godziny, a na Kretę chyba 2,5 - 3 sie leci????

my akurat bylismy we Włoszech, ale zabierałam ze sobą wszystko słoiczki, mleczko i pampersy, w sumie to pampersów nie chciałam brac, ale kuzynka powiedziała mi że tam sa bardzo drogie,

nasi znajomi wracaja w niedziele z Krety, jak zdąze sie z nimi spotkac przed waszym wylotem to napiszę ich wrażenia i rady

3. reklama
  4. Almetka

Dzięki Pycha byłabym bardzo wdzięczna.

5. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

a kiedy dokładnie wyjeżdżasz??? bo ja chyba dopiero pod koniec tygodnia (piatek, sobota) sie z nimi spotkam

6. Almetka

Wylatujemy w sobotę raniutko.

7. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

oj Almetka nie zdążyłam się zapytac:-( oni sobie przywieźli mała niespodzianke z Krety (fasolkę:-)) i nie chciałam im zawracać głowy, w sumie to jeszcze sie z nimi nie widziałam

8. Almetka

Coś musi być na tej Krecie bo my też przywieźliśmy fasolkę :-)

9. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

:tak::-D:-) no własnie zapytałam na innym watku czy to fasolka z Krety :-D

chyba tez muszę sie tam wybrac

10. reklama

Poleć forum