reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje z maluchem

Almetka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2005
Postów
167
Miasto
Warszawa
Już prawie koniec wakacji i trochę późno na taki wątek ale potrzebuję informacji.

Wybieramy się w połowie września na Kretę i chciałabym wiedzieć jakie oprzyżądowanie maluchowe trzeba zabrać a co można kupić na miejscu w sklepach.
Myślę o słoiczkach z zupkami, pieluchach (to chyba powinno być łatwo dostępne).

Z Asią lecimy samolotem po raz pierwszy i trochę się boję, więc będę wdzięczna za wszelkie wskazówki i rady.
 
reklama
co do samolotu to nic sie nie bój, my mamy już to za sobą, u nas wyszło tak, ze Maja w obie strony spała, lecieliśmy 2 godziny, a na Kretę chyba 2,5 - 3 sie leci????

my akurat bylismy we Włoszech, ale zabierałam ze sobą wszystko słoiczki, mleczko i pampersy, w sumie to pampersów nie chciałam brac, ale kuzynka powiedziała mi że tam sa bardzo drogie,

nasi znajomi wracaja w niedziele z Krety, jak zdąze sie z nimi spotkac przed waszym wylotem to napiszę ich wrażenia i rady
 
oj Almetka nie zdążyłam się zapytac:-( oni sobie przywieźli mała niespodzianke z Krety (fasolkę:-)) i nie chciałam im zawracać głowy, w sumie to jeszcze sie z nimi nie widziałam
 
reklama
Do góry