reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje z maluszkiem

Justa, ja bym nie pojechala do Egiptu z małym dzieckiem, byłam 10 lat teu zaraz po Liceum i przez 3 tygodnie schdłam 7 kg - biegunka przez 2 tyg słabo to wspominam, choc staralam sie pić wode tylko z butelek itd, ale jednak
Jolkis, karmisz piersią? Jak tak to ja bym leciała, dacie rade, pewnie przespi większość lotu, ponoc w samoltach (nie wiem jakich linii) mozna poprosić o koszyk na dziecko. :-)
 
reklama
CZytałam że małe dzieci w samoloci muszą mieć specjalne stopery do uszu. Nie pamiętam dokładnie ale coś z ciśnieniem było to związane. popytaj się warto sprawdzić niż żeby potem uszka bolały
 
w samolocie wystarczy aby dziecko piło przy starcie i lądowaniu i podróż minie szybciutko,ja lecialm z 4 miesięcznym synkiem i mimo obaw wszystko minęło niepostrzeżenie.
Na wczasy wEgipcie bym sobie nie pozwoliła z takim maluszkiem,ale wszystko zalezy od decyzji każdej z nas
 
Piersia nie karmilam w ogole, na mojego pecha, mala cyca nie chciala, probowalam pare tygodni, ale sie poddalismy, bo okrutnie sie darla przy cycu, a potem krzyk byl jeszcze wiekszy bo byla glodna... Bledne kolo... A ze glodzic dziecka nie chcialam, dalismy butelke... I to byl koniec (mala zrobila sie leniwa i juz nie chciala sie przy piersi wysilac :-))
dib2 o stoperach do uszek nie slyszalam, ale sprawdze, justa w Egipcie to chyba jeszcze bardziej goraco niz na Cyprze... Jezeli sie zdecydujesz to pamietaj duzo plynow...
A my mamy ostatnio maly kryzys, bo jak mala przesypiala cala noc bez budzenia sie tak teraz znowu sie budzi w srodku nocy na butelke... Czy to znak, zeby zaczac "tresciwsze" pokarmy? Juz sama nie wiem... Pozdrawiam ;-):-)
 
a my daleko niejedziemy bo tylko do Borów Tucholskich,ale w piekne zielone miejsce domek juz zarezerwowany na miesiac sierpien :-D
W zeszłym roku tez tam bylismy ,mała miała 5 miesiecy i cały urlop p[rzespała :-D:-D:-D:-D
A teraz z braciszkiem bedzie mogła pobroic i popluskac sie w wodzie :-)
 
dib2 mam to sciagniete z tej stronki, nawet nie wiem czy Ty juz gdzies tego nie polecalas, w kazdym razie wydaje mi sie, ze duzo z tego sie sprawdza... No i jesli faktycznie trafimy na ten skok tam to mamy po urlopie :tak:;-). Moja mala, to ostatnimi czasy w ogole marudna, tylko mama i tata, a najlepiej jakby ja nosic 24 h na dobe na rekach (czego od poczatku probowalam nie robic, a i tak sie "rozpuscila") i nie wiem jak ja tego oduczyc :-) "Najgorsze" jest to, ze na wakacjach beda wszystkie ciotki i wujki, no i dziadkowie... Wiec obawiam sie, ze po powrocie bedzie jeszcze gorzej, bo cala rodzinka uwielbia "najnowsza edycje w rodzinie" :-):tak:. Mleko probowalam zageszczac, z lyzeczki jeszcze jesc nie chce (nic tylko butla i butla :-D), ale zaczynamy sie uczyc...
 
Witam wszystkich :-)

Ja wybieram się z moim maluszkiem na Słowację i odwiedzimy kilka ciekawych miejsc w Polsce podczas tego lata. Chociasz mieliśmy ochotę z mężem wybrać się nad morze mamy obawy co do długiej podróży autem z takim maleństwem.

Pozdrawiam i życzę wszystkim udanych wakacji i dużo słonka :):):)
 
a nie wiesz jak tam z cenami w słowacji??
My mężem co dzienn inne plany mamy. Codziennie coś nowego wymyślamy.
Ja cały czas chce nad morze ale boje się jechać za granice a w polsce wydam więcej niż np w chorwacji.
 
reklama
Wydaje mi sie, ze nie masz powodow do obaw... Twoj maluszek ma prawie 6 miesiecy, wiec ryzyko jest troche mniejsze... Niby mowia zeby do 6 m-cy nie wystawiac bezposrednio na slonce... Wiem, ze i tak bys nie ryzykowala z tym (ja tez nie), ale o ile bedzie w cieniu, i w tych najgorszych godzinach poza sloncem to chyba bedzie ok... Jezeli na chorwacji ceny przystepne, to sie nie zastanawiaj... :-):tak:;-)
 
Do góry