reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje z maluszkiem

reklama
ja mam ojca nad morzem i z Amelką do niego się wybieram...mieszka w Międzywodziu...mała mieścinka miedzy Międzyzdrojami i Dziwnowem..myślę, że wyjazd z maluchem to frajda..tyle że trzeba zwracac uwagę na porę dnia, filtry i mieć fajny basen, czy namiocik dla bąbla i jaaaazdaaa:)
 
My w tym roku jedziemy na pierwsze prawdziwe wakacje nad morzem z naszą 15miesięczną córeczką. Już się trochę boję tego wyjazdu, jak to będzie z tym naszym małym szaleńcem. A jedziemy do małej miejscowości, zarezerwowaliśmy kwaterę, 1300m od plaży, tak bardziej w centrum, gdzie jest ciszej i spokojniej jak nad samą plażą. I będziemy sobie spacerować codziennie laskiem na plażę:)Mała powdycha jodu, my mam nadzieję odpoczniemy chociaż troszkę:)
 
Do góry