reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje z naszymi maluchami

dziewczyny znacie jakies miejsce noclegowe (oczywiscie godne polecenia) na Mazurach, gdzie mozna z dzieckiem wybrac sie na urlop??????
nigdy na Mazurach nie byłam ;/
 
reklama
Percia dzieki kochana, bylas tam?
Milusia chcielismy gdzies na Mazury z Kubusiem pojechac
 
Ostatnia edycja:
Percia dzieki kochana, bylas tam?
Milusia chcielismy gdzies na Mazury z Kubusiem pojechac

Tak ! Jestesmy stałymi bywalcami:)
Kochana tam jest bajecznie , jeżeli chce sie poprostu odpoczac. Brak komarów za każdym razem jak tam jestesmy , jeziiorko ma 1 klase czytości, pływaliśmy z ławicami mały okonków. A jak wypłynęliśmy nad jezioro rowerkiem tgo widoczność 5m ! Plaża jest ogrpodzona ośrodkowa , wstęp wolny dla mieszkańców ośrodka! Jedynie co to 18km w Szczytnie dopiero normalane zakupki można zreobić bo wokoło drożyzna w Wakacje i wybór nijaki. Osrodek ma mały plac zabaw ale na prawdę mały! Jednak jeziorko wynagradza wszystko! Można wynając rowerki. i pohasać po lasach . Kazdy domek wyposażony jest w grila meble tarasowe , aneks kuchenny i łazieneczkę! i tv z 1 , 2 , Polsat , Tvn:)

Ja odradzam duże miasta takie jak Giżycko , Mikołajki , Mrągowo , bo może jest więcej atrakcji ale plaże bruuuuudne a woda jeszcze brudniejsza! Byłam 2 latat temu w Giżucku i takiego syfu nie widziałam nigdzie:( Woda zanieczyszcona strasznie. Zaraz przy miejskiej plaży jest przystań! a przy brodziku dla dzieci sąsiaduje stacja benzynowa dla łódek!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak ! Jestesmy stałymi bywalcami:)
Kochana tam jest bajecznie , jeżeli chce sie poprostu odpoczac. Brak komarów za każdym razem jak tam jestesmy , jeziiorko ma 1 klase czytości, pływaliśmy z ławicami mały okonków. A jak wypłynęliśmy nad jezioro rowerkiem tgo widoczność 5m ! Plaża jest ogrpodzona ośrodkowa , wstęp wolny dla mieszkańców ośrodka! Jedynie co to 18km w Szczytnie dopiero normalane zakupki można zreobić bo wokoło drożyzna w Wakacje i wybór nijaki. Osrodek ma mały plac zabaw ale na prawdę mały! Jednak jeziorko wynagradza wszystko! Można wynając rowerki. i pohasać po lasach . Kazdy domek wyposażony jest w grila meble tarasowe , aneks kuchenny i łazieneczkę! i tv z 1 , 2 , Polsat , Tvn:)

Ja odradzam duże miasta takie jak Giżycko , Mikołajki , Mrągowo , bo może jest więcej atrakcji ale plaże bruuuuudne a woda jeszcze brudniejsza! Byłam 2 latat temu w Giżucku i takiego syfu nie widziałam nigdzie:( Woda zanieczyszcona strasznie. Zaraz przy miejskiej plaży jest przystań! a przy brodziku dla dzieci sąsiaduje stacja benzynowa dla łódek!

dzieki Perciu jutro tam zadzwonie ;) ciekawe cz maja miejsca;)
 
Do góry