reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje z rocznym dzieckiem nad morzem PL-gdzie?

Margolcia9

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Październik 2020
Postów
17
Dziewczyny gdzie polecacie z maluchem jechać nad morze?szukam jakiejś sensownej miejscowości w rejonie zatoki gdańskiej( nie mam wtedy tak tragicznie daleko -jestem z łódzkiego)...macie coś co polecacie? Oczywiście najlepiej żeby można było coś zjeść na bieżąco w okolicy w realnych cenach i oczywiście nie za daleko do morza oraz w miarę nie zapchana plaża w wakacje.
 
reklama
Hej. My w zeszłym roku z naszym roczniakiem byliśmy w Jastrzębiej Górze- na ul.Wiatrakowej 27.Ta sama Pani ma też apartamenty dla rodzin z dziećmi (ale tam jeszcze nie byliśmy).
Dość daleko od plaży, zejście trudne (plaża za to bardzo w porzadku), za to do pokoju dostaliśmy łóżeczko turystyczne, krzesełko do karmienia I wanienkę- bez żadnej dopłaty. Teren placu zabaw gigantyczny, jak wialo to zostawaliśmy przy domku, synek miał co robić.. W tym roku na plaze mieliśmy bliżej, za to warunki trudniejsze, mimo że przecież to był juz 2-latek.. Jeśli uda się wyjechać na wakacje to wrócimy do Jastrzębiej.
 
Dla mnie zawsze najbardziej rodzinnym miastem nadmorskim będzie Krynica Morska. No ale tam nie ma gdzie igly wepchnąć na plaży
 
Do góry