reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wakacje

tomola

mama Szymona i Michała
Dołączył(a)
4 Listopad 2007
Postów
661
Miasto
Chorzów
Jako ze zbliza sie okres urlopowy, moze warto zalozyc taki watek wakacyjny... Bedziemy mogly sie wypowiedziec na temat miejsc gdzie warto jechac, jak zaplanowac podroz czy co spakowac dla dzieci. Myslicie ze watek sie przyda?
 
reklama
Ja sama juz raz pyatalam o to gdzie warto jechac, ale nie umie tego odnalezc:zawstydzona/y: Zreszta i tak po raz kolejny nam sie pozmienialy plany:-)
Aktualnie zastanawiamy sie nad urlopem wakacyjnym nad polskim morzem, jako ze ja tam bylam 20 lat temu, to raczej nie wiele wiem co gdzie i jak :zawstydzona/y: Z jednej strony bym chciala pojechac ale z drugiej mam wiele obaw (niepewna pogoda, podroz to dla nas min 10godz), no i najwazniejszy dylemat GDZIE JECHAC?

Juz troche probowalam czytac na forach turystycznych, ale dalej jestem w punkcie wyjscia. A juc chyba czas najwyzszy zeby cos zarezerwowac.

Tak wiec dziewczyny moze ktoras z Was moze cos polecic nad Baltykiem??
 
tomola ja moge polecić pobierowo jest tam naprawde pieknie spokojnie i w ubiegłym roku w domkach było mnustwo dzieci podaje link Wczasy: Pobierowo - Avalon jest to w Pobierowie ja byłam w czerwcu i od osoby wyszlo po 35 zł doba warto jechac w dwie rodzinki zawsze taniej a w tym roku mamy rezerwacje na te domki sama tam nie bylam ale wygląda ciekawie i za cały domek płacimy 1500 zł za tydzień podaje link blue-cable
 
wiki,tomola-Pobierowo super znam dobrze tą miejscowość mieszkam jakieś 12 kilometrów dalej.
Tomola myślę że mogłabym ci polecić kilka fajnych miejsc ale nie znam twoich wymagań.W mojej gminie jest ich kilka.Osobiście nie jeżdżę na wakacje nad morze bo mam je na co dzień,chociaż zdarzyło mi się pojechać kiedyś na Hel i do Władysławowa na kilka dni i było super.W ogóle to uważam że kazde miejsce jest dobre jak ma się dobre nastawienie.Wszędzie można znaleźć coś dla siebie.
Jeżeli chodzi o rezerwację to jeżeli zamierzasz wybrać się w lipcu,sierpniu to przyznam szczerze że może być z tym problem.
Wracając do Pobierowa to jest to miejscowość położona w lesie z mnóstwem uliczek,także klimat super.Główna ulica to jedno wielkie targowisko z ogromną ilością budek,namiotów,sklepików i różnego rodzaju lokalami.Zresztą chyba każda nadmorska miejscowość taką ulicę posiada.
Jeżeli wolisz klimat miejski to może Kołobrzeg,ja osobiście nie uważam odpoczynku w mieście.Może na razie tyle bo ja mogę tak długo wymieniać.Jedno jest pwene musisz się pospieszyć jeżeli chcesz dostać fajną ofertę.
Aha jest jeszcze kwestia tego czy wolisz domki a może pansjonaty?
 
Aneta my to raczej albo pensjonat albo jakies kwatery, bo domek nam sie srednio oplaca, bo nie mamy z kim jechac :-(
Jakie wymagania? Hmm, no lazienka w pokoju, dostep do kuchni, mila , spokojna miejscowosc, ladna plaza z latwym dojsciem. Wiec jakbys cos takiego miala na oku, to daj znac, a ja juz tez zaczynam szukac w necie. A co powiesz o Ustroniu Morskim?
 
Nie wiem co ci poradzić.Pobierowo które zaproponowała wiki jest OK.Niewielka miejscowość w lesie i plaża chyba nie najgorsza.
W mojej miejscowości jest szeroka plaża,latarnia morska,no i mamy własną fokę która się u nas zadomowiła na dobre.
Jeśli chodzi o Ustronie to niewiele wiem,byłam tam kilka lat temu i wtedy to plaży wcale nie było tylko woda,woda i woda.Po prostu ze schodków prowadzących nad morze mogłaś sobie na główkę skoczyć.Chociaż do tego czasu to już napewno cos z tym zrobili bo inaczej nie byłoby turystów.
Wkleję ci link na stronę naszej gminy.Morzesz sobie poczytać o miejscowościach nadmorskich.
ZAPRASZAMY DO REWALA!!! Wczasy tylko nad morzem. Oficjalna strona Rewala, Niechorza, Pobierowa, Pustkowa, Pogorzelicy, Trzęsacza
 
aneta456 ja jak byłam w pobierowie to też odwiedziliśmy Rewal oczywiście wogóle wszędzie jest super my od Pobierowa zwiedziliśmy całe wybrzeże do Pogorzelicy i kolejką i autkiem ja byłam akurat w 7 miesiącu ale było fantastycznie a do Rewala codziennie jeździliśmy po rybki;-):-D
 
no i zdecydowalismy sie na Pobierowo, mam nadzieje ze pogoda bedzie. Jedziemy na 10 dni od 21 czerwca.

Kule, musze przyznac, ze jak tak ogladalam w internecie te wszytskie pensjonaty i domy wczasowe to jestem w ciezkim szoku, nie zdawalam sobei sprawy ze u nas w Polsce sa takie wypasione osrodki:szok::zawstydzona/y:

Do wyjazdu jeszcze 2 miesiace, a ja juz sie zastanawiam co tu ze soba trzeba bedzie zabrac.... najlepiej wszytsko :-)
 
tomola mnie tez czeka pakowanie walizek na wyjazd do Polski i juz robie powoli liste, bo inaczej się pogubię :-D tak jak mowisz trzeba zabrac wszystko, dosłownie wszystko...:-D
 
reklama
tomola musisz się dowidzieć bo jak my pojechaliśmy do pobierowa to tam było wszystko ale pierwsze co to wszystko dokładnie myliśmy i już
 
Do góry