reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja też jestem za !! i mam zamiar w tym roku dotrzeć, jeżeli nie będzie to klidowało z porodem....bo wtedy albo jedno, albo drugie będę musiała starać się przesunąć.. ja mam termin na 30 lipca, więc po ostatnim doświadczeniu liczę się z możliwością porodu w połowie sierpnia :-/
 
reklama
Ja to się raczej nie załapię. Mam niby termin na 15 kwietnia ale i marzec mi przepowiadają. A z takim maleństwem to się nigdzie nie wybiorę. :no:
 
Ja tam sie pisze ;) chociaz i tak z niektorymi babencjami w lato sie zobacze :D a jak juz sie wprowadze do chalupiny to zapraszam do siebie hahahaha (serio ;-) )
 
To nie jest głupi pomysł !! !! jeżeli pasowałby Wam zjazd na południu, to również moja chatka jest do dyspozycji !!
 
Podbijam wątek i zapytuję się - jak macie zamiar spędzać urlopy, wakacje, dni wolne.
U nas jak na razie wszystko w powijakach.
Mamy parę alternatyw - góry w Polsce, albo wylot gdzieś za granicę.
Tylko na biegu musiałabym małemu paszport wznowić - bo dla mnie głupotą jest wydawanie dokumentu tylko na rok. Ja wiem, że rodzice wylatują z takimi maluszkami rocznymi a nawet mniejszymi - i dziecko się zmienia. Ale nikt raczej nie bierze pod uwagę stania w kolejkach i czekania obojga rodziców i dziecka :eek::no:
I chyba podobnie jest z dowodem przynajmniej u nas.

Chociaż moja koleżanka wyrobiła dowód swojej córeczce 2,5 letniej na 5 lat - nie wiem jak ona to zrobiła.
Albo przejdę się do urzędu i dopytam co i jak?
 
Ha ha ha dopiero teraz się spostrzegłam, że nie w tym wątku co potrzeba napisałam.
Ale wbijałam wakacje - więc nie wiem co się stało :szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Czarna jak dasz radę przerzucić ten mój post to byłoby dobrze :-)
 
Magdziunia zrobione:))

Co do wakacji my w tym roku z rodzinkom sis ruszamy do Duca-Omnis W Chorwacji. Szczerze jakby nie wpłacona zaliczka raczej zrezygnowałabym bo chyba jeszcze nie jestem gotowa na takie podróże z moimi smokami a po drugie wypadły inne wydatki i wolałabym na to przeznaczyć kasę. Ale M mnie uspokaja że będzie git i takie wakacje nam się należą . Chociaż ostatnio doszedł kolejny plus wyjazdu bo całkiem możliwe i zobaczę się z Maleną i jej smerfikami:)))
 
reklama
To nie tylko możliwe, ale wręcz pewne ;)

U nas też bez zaliczki pewnie by nie wypaliło - bo zawsze coś!

A jak ktoś przez Mielec gdzieś się wybiera, to zapraszam do siebie!
 
Do góry