reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Malenko w paszporcie jest rubryczka gdzie można wpisać dziecko.
Tego wpisu dokonuje urzędnik z biura paszportowego i na takiej podstawie może dziecko maleńkie przekroczyć granicę.
Wyrobienie paszportu dziecku kosztuję 30zł i czeka się 2-3 tygodnie ale wydawany jest tylko na rok bo dziecko się zmienia.
 
reklama
Możliwe - ale to też czekanie.

Ja tam się przejdę do biura paszportowego i tak mam pod nosem - spytam co mi szkodzi, może uda się załatwić.
 
Co do paszportu to w maju wyrabialiśmy dla Bartka co prawda tymczasowy ale wydali nam w ciągu jednego dnia, tzn trzeba było iść do kierowniczki zapytać czy zgodzi się podpisać ale babka była ok więc w jednym dniu zrobione zdjęcie, wypełniony wniosek i wydany paszport.:-):tak:
 
malena czekaliśmy tylko tydzień na ten tymczasowy
ze zdjęciem były jaja, bo Iga się chichrała i babka zrobiła 9 ujęć z czego jedno się nadawało, właśnie z tym dziobem otwartym :-)
szkoda że nie wiedziałam tak jak magdzia pisze że wystarczy wpis
śledzę pogodę tam gdzie jedziemy, poniedziałek i wtorek po 30 stopni, nieźle się wypocimy :cool2:, ale po tym co jest teraz w Gdańsku, to byłaby przyjemna odmiana
 
malenkoto żadna tajemnica:Maria Rzadkosz Gilczarów Górny tel.(0-18)2019762,babeczka chce zaliczkę w wysokości 50zl...co do tych dzienniczków,to trzeba dorwać jakiegoś przodownika lyb przewodnika z PTTK albo pójść do PTTK i zapytać,my mamy dwa: DZIENNICZEK WĘDRÓWEK "TURYSTY JUNIORA" I DZIENNICZEK ODZNAKI"TURYSTYCZNA RODZINKA",do tego książęczkę wycieczek na odznakę "SIEDMIOMILOWE BUTY" I GOT PTTK...co do tych dzienniczków to chodzi o to,że w ciągu 12 misięcy musicie brać udział w dowolnych wedrówkach,np.pieszych,rowerowych czy kajakowych i notujesz sobie gdzie byliście itd.i jedno z Was lub jak jest z Wami przodownik lub przewodnik podpis składa...myślę,że jak jesteś zainteresowana,to dorwij jakiegoś ludzia z PTTK;-)

mirabelkoja też się modlę o pogodę:tak:trzymajmy kciukaski,a kiedy wyjeżdżacie?
 
reklama
Do góry