reklama

wakacje

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez airone, 29 Marzec 2013.

1. airone

airone Zaciekawiona BB

Hej jakie plany macie na wakacje?

2. airone

airone Zaciekawiona BB

lepiej jechac do Bulgarii czy do Chorwacji?

3. reklama
  4. airone

airone Zaciekawiona BB

5. airone

airone Zaciekawiona BB

6. KaśkaB

KaśkaB Aktywna w BB

Ja bym Bułgarię wybrała :-) Właściwie nie wiem, czy dosłownie nie jej właśnie nie wybiorę na wakacje :tak:

7. kusmir

kusmir Fanka BB :)

moje plany prawdopodobnie wyklarują się dopiero w sierpniu lub we wrześniu i będzie to jakieś last minute, nie dam rady niestety nic wcześniej zaplanować

8. Dulce

Dulce Fanka BB :)

My też zastanawialiśmy się nad Bułgarią i Chorwacją i jednak wybieramy Chorwację: ładniejsze krajobrazy i chyba więcej możliwych rozrywek, bo Bułgaria to tylko tłumy turystów i wylegiwanie się na plaży ;-)

9. Paulina12

Paulina12 Fanka BB :)

Dulce W Chorwacji miejskie zycie wygasa rowno z 23. Jedynie czasem wypadnie jakas impreza na plazy. Bulgaria to kraina dyskotek, i miasto nie ginie po 23. W Chorwacji bylam trzy razy, fakt krajobrazy PIEKNE, rozrywek dziennych tez full, ale ta noc to konkretny minus. Ale nad Bułgaria zastanawiac sie bede w 2014, w tym roku Sztokholm i mozliwe Mazury.

PS. Sama nie wierzylam ze o 23 wszystko chowa sie do domu, az wkoncu za drugim razem pojechalam do miasta przed 0:00 i nikogo na ulicach.

10. reklama
  11. KaśkaB

KaśkaB Aktywna w BB

W sumie mi nie przeszkadza, że życie zamiera po 23 ;-) Nie przepadam za szaleństwami na Street Barach ;-) Ogólnie mamy już zabookowany hotel w Bułgarii właśnie niedaleko dyskotek i trochę się tego obawiam :baffled:

12. luna89

luna89 Fanka BB :)

W Bułgarii obok dyskotek może być ciężko, jeżeli nie jesteście imprezowymi osobami. Pomiędzy tymi dwoma krajami wybrałabym jednak Chorwację. Piękne zakątki, można tam znaleźć mniej zaludnioną plażę, a tubylcy nie czają się na każdym kroku, żeby oszukać naiwnego turystę.

Poleć forum