reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje

Priscilla

Fan(ka)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2005
Postów
2 192
Poniewaz od wielu m-cy szukam fajnego miejsca na wakacje i na nic nie moge siezdecydowac, postanowilam zalozyc watek w ktorym bedziemy zamieszczac nasze plany urlopowe :tak: :-D
Moze inni skorzystaja z naszych pomyslow, a moze nawet uda nam sie gdzies spotkac na wspolnych wakacjach :tak:

My planujemy wyjazd nad baltyk na poczatku lipca - najlepiej do Leby, ale nie moge znalezc fajnej kwatery. Moze ktos cos polecic?
Jak nie Leba to stanie na propozycji meza czyli Wladyslawowie... Ale ja zdecydowanie preferuje pierwsza opcje :tak:

No a pod koniec lata - sierpien/wrzesien beda wakacje za granica - i tu sie ciagle zastanawiamy czy z niunia czy bez. Kraje ciagle sie zmieniaja - ostatnio na topie jest Hiszpania.

A jakie Wy macie plany?
 
reklama
My mieliśmy pojechać na tydzień do Chorwacji bez niuni ale chyba pojedziemy z nią.
Ostatnio zaczęła tęsknić za mną jak długo jej nie odbieram od mamy po pracy i nie będę miała sumienia zostawić jej na tydzień:no: .
 
Do Chorwacji wyciagaja nas z kolei znajomi - maja tam wynajety juz jakis domek. Tam oczywiscie z niunia bym jechala bo na zwiedzenie w tym kraju i tak nie ma sie co nastawiac ;-)
 
My jedziemy do Chorwacji na "majówkę" bez Julka, bo jedziemy na rejs z większą ekipą samych osób dorosłych. A że jacht będzie domem, więc co dzień będzie zwiedzanie innego miejsca i innych knajp ;)

W wakacje sami nie wiemy. Chcielibyśmy z Julkiem, poza tym ciągnie nas na żagle. Więc może pójdziemy na kompromis i wrócimy po latach na stare dobre Mazury. Tam będzie z małym dzieckiem łatwiej niż na morzu. No ale jeszcze ciągnie mnie do Szczecina na finał The Tall Ships Races. Byłoby co pooglądać i powspominać, bo oboje w swoim czasie braliśmy udział w tej imprezie. Tyle, że wypada nam to akurat w środku urlopu :-( Nie można przestawić terminu urlopu, bo to akurat wypada pomiędzy dwoma innymi rejsami, które poprowadzi mój mąż. Dobrze, że w ogóle zaplanował wczasy z rodziną ;-)
 
My jak już widać na suwaczku do Łeby jedziemy.Dokładnie 20 lipca wyjeżdżamy z tąd chwila przerwy i dalej w drogę na noc.Więc od 21 będziemy już nad morzem i do 28 włącznie zostajemy tam.
Mieliśmy jechać do Chorwacji ale ekipa się wykruszyła no i odpadła bo sami nie chcieliśmy tym bardziej marzyło nam sie pod namiot z małym no ale nad polskie morze to odpada namiot.No ale za rok to na bank pojedziemy.
Później drugie wolne mamy chyba we wrześniu ale to jeszcze się zobaczy bo może jakiś ślub wyskoczyć a termin jakiś ruchomy narazie.

A jak któraś z was uderza do Chorwacji to zapraszam na przystanek u nas tylko dajcie wcześniej znać cobyśmy w domku byli:-)
 
Ewcia po takiej kiepskiej zimie to weźcie tonę żeli i innych świństw na owady.Ja tam góry mam na codzień i w weeckendy często wybywamy:-)
 
reklama
No tak ta zima sie nie pokazała i wszędzie będzie nieciekawie u nas już się budzą te świństwa do życia brrrrrrrrrrrrr na samą myśl.
 
Do góry