reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje

Wołoszki a do Gdańska to Ty chyba przez Tczew (jak ciapciągiem) pojedziesz, to moze i do mnie zajrzycie;-) Zapraszam:) A jak byście się z Idzią chciały widzieć w Gdańsku to dajcie znać, moze bym podjechała bo to nie daleko tylko 40 km, albo aż 40. Dzisiaj chcieliśmy pojechać nad morze i do babaci Michała i zawróciliśmy po ujechaniu 15 km w godzinę, takie korki. Szok!

U nas Michu już po urlopie, ja jeszcze w sierpniu chce pourlopować, po 6.08.Ale nigdzie nie jedziemy.
Życze wymarzonych wakacji.
 
reklama
Lidijka nie wiem czy przez Tczew ale sadze ze raczej nie :tak: napewno jechalismy przez Malbork bo widac z pociagu caly zamek i pokazywalismy Maksowi bo on tam jeszcze nie byl. Korki bo sie zacaal Jarmark Dominikanski chyba, dlatego tez w tamtym roku samochod zostawilismy pod pkp i pociagiem nie bylo problemow z korkami :tak::tak::tak:
 
Woloszki, jak pewnie tak, pewnie przez Tczew, inaczej nie da rady. A jechaliście przez most przez Wisłę, który był strasznie stary i zaniedabny? Wybudowali go jeszcze Niemcy.To własnie wjeżdzaliście do Tczewa;-).
 
No i sprawa sie wyjasnila na ten tydzien wakacji.
Jutro albo pojutrze wyjezdzam z dzieciakami i mama w bieszczady do rodziny. Maja duzy domek na wsi, zwierzatka, i zalew za oknem. Mam nadzieje ze pogoda bedzie ok. Tewraz szukam po necie jakies tanie lozeczka turystyczne skladane bo moje za chiny sie nie zmiesci w samochodzie :-(
 
Woloszki super!! ja tez chcialabym gdzies wyjechać ale pewnie nie ma szans w te wakcje, najwyzej pojedziemy jesienia sami na jakieś wczasy:tak:
 
Wyszlam wczoraj na sportkanko z mamusiami i dziecmi i cooooo.......
Dzwonili z mazur zeby do nich przyjechac chodz na tydzien. :-)
I teraz nie wiemy co robic i gdzie jechac. Ale jak sobie przypomne jak Maja zasypia od piatku, z jakim wrzaskiem i placzem to nigdzie mi sie niechce. BO jak pojade do ludzi to znow bede sie denerwowac jej zachowaniem itd........
Narazie u nas pogoda sie pogorszyla wiec nadal sie namyslamy co robic :-(wiec Idzia nigdy nic nie wiadomo :-D
 
reklama
Marta gdyby nie to jak Maja ostatnio zasypia to wszedzie bym pojechala, ale odkad wrocilam poprzestawialo jej sie. Kladzie sie ladnie spac lezy i nagle wyrzuca smoka i wola znaczy sie wrzeszczy mamamamam (ma juz taka chrype ze szkoda gadac chyba juz jej zostanie na stale) ja przychodze a ona ledwo patrzy na oczy ale chichocze do mnie i sie cieszy :-):-):-) i jak dotad zasypianie trwalo z 15 min to teraz czasami trwa ze 40 min :-:)-:)-(
Jak ja nauczylam sama zasypiac to cholera tylko toleruje lozeczko nawet kojec jej nie odpowiada, dobrze ze wzielam do babci jej kolderke i poduszke bo z tym tez jest problem :-D:-D
Mam nadzieje ze jej sie polepszy bo mi sie wydaje ze ona sie boi ze ja znow zostawie i caly czas sprawdza czy ja jestem albo tatus. :-)
 
Do góry