reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjna wyprawa? Góry, morze, jezioro?

Nadulina

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Październik 2013
Postów
398
Miasto
Kraków
Myślicie już o wakacyjnych wędrówkach?
Ciągnie nas na jakiś dłuższy wyjazd we trójkę, synek będzie miał wtedy 17 miesięcy. Interesuje nas wyjazd gdzieś w Polsce.
Najchętniej pojechała bym w góry,ale nie wiem czy synek da radę. Nad morze moim zdaniem w te upały za ciepło i za tłoczno.
Za to myślimy jeszcze o jakimś jeziorze i namiocie.

A u Was jakieś plany? Jakie miejsca polecacie? Wyjeżdżałyście na dłuższe wakacje z takimi maluszkami?
 
reklama
My w tym roku jak urodzi sie mala to odpuszczamy wojaze, chociaz kto wie :-)

Nie bedzie Wam ciezko pod namiotem z takim Maluszkiem? Ale w sumie jak nie sprobujecie to sie nie dowiecie ;-)
 
My w ubiegłe wakacje jak synek miał ponad pół roku byliśmy nad jeziorem, i było na prawdę fajnie. Ale im mniejsze dziecko tym łatwiej, z takim 1,5roczniakiem to już jest ciężej, bo ucieka, i ma swoje widzimisię :p
 
Ja z dziećmi zawsze nad morze jeździliśmy. Moja córcia pierwszy raz pojechała z nami na wakacje gdy miała 1,5 miesiąca i wszystko było w porządku. W górach podobno takie małe dzieci mogą mieć problem z oddychaniem.
 
My dotychczas spędzaliśmy wakacje nad morzem, rodzina tam mieszka ;) ale nastawiamy się na odrobinę więcej szaleństwa w przyszłym roku i może spróbujemy góry z naszymi maluchami ;) Może właśnie Bieszczady
 
Ja na takie wyjazdy z reguły wybieram morze - chyba łatwiej z maluszkiem ;) choć mąż ostatnio fascynuje się górskimi spacerami z nosidełkiem na plecach ;P Zawsze dużą uwagę przykładam do wtyboru miejsca noclegowego, Sprawdzając jakość obsługo pytam np o certyfikaty( Złoty Standard – Hotele i Obiekty Hotelarskie – Współpraca Partnerska, Hotele o najwyższym standardzie obsługi Gości, Audyt dla hoteli, Certyfikacja hoteli, Szkolenia dla branży hotelarskiej, Doradztwo, promocja i marketing dla hoteli.

udanego planowania wakacji!
 
Bieszczady to piękne miejsce, wile tras nie jest zbyt wzmagających więc z dzieckiem w nosidełku dasz sobie spokojnie radę :)
 
reklama
Podbijam temat! wakacje się zbliżają, a ja potrzebuję inspiracji na wyjazd! Macie jakieś miejsca w Polsce do polecenia dla trzech osób (ja z mężem + syn 5 lat)? :))
 
Do góry