reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjna wyprawa? Góry, morze, jezioro?

Dobrym wyborem wydają się Pieniny, górki nie zbyt wysokie i można pochodzić nawet z małymi dziećmi, warto także przejechać się rowerem ścieżką rowerową ze Szczawnicy do Czerwonego Klasztoru, przejść wąwóz Homole i rezerwat Biała Woda. W przypadku nie pogody zwiedzić zamki w Niedzicy i Czorsztynie oraz pobliskie termy.
 
reklama
Ja byłam z córką jak miała trzy lata w Słowackim Raju.Polecam,fajnie szlaki,dużo cienia latem,ciekawe miejsca.Na pewno dziecku trzeba będzie trochę pomóc bo są miejsca gdzie trzeba trzymać się łańcuchów by nie wpaść do potoku na przykład.
 
Jest co prawda osobny wątek na forum który dotyczy podróży z dziećmi,ale generalnie z doświadczenia mogę polecić aby udać się nad wodę na plażę gdzie dzieci mają najwięcej radości i zabawy:) Pamiętajmy tylko o dobrym kremie do opalania.
 
ja w tym roku musiałam spędzić wakacje w domu, może wybierzemy się gdzieś w ferie zimowe :) na szczęście wpadliśmy z mężem na genialny pomysł jak umilić dzieciom pobyt w domu, ewentualnie na naszej działce po za miastem, kupiliśmy im basen, wybraliśmy go ze strony: Baseny dla dzieci: basen rozporowy, stelażowy Intex chemia basenowa | S-MUMO jeśli kogoś to interesuje, dzieci miały świetną zabawę, a my odrobinę odpoczynku, akurat to lato było bardzo słoneczne więc praktycznie codziennie dzieci chciały żeby im napuścić wodę do baseniku :) polecam wam kupić taki dla dzieci :)
 
Morze to najlepsze miejsce dla maluszka. Wiadomo trzeba wziąć pod uwagę upaly i unikać nadmiaru słońca chronić główkę i skórę ale nad morzem najlepiej:)
 
Zdecydowanie góry :) Z naszym maluchem bylismy w majówkę w Świeradowie Zdrój. Kurcze, jak tam jest pieknie! Jesli jakas mamusia wybiera sie w te okolice to polecam dom wypoczynkowy Kaja- tanio i przyjemnie ;) obsluga byla przesympatyczna, pokoje- idealne, z lazienka, duze :) super miejsce!
 
Zastanawiacie się miedzy Egiptem a Turcją? To jak między młotem a kowadłem.. Po co chcecie nam jechać? żeby i tak nic nie zobaczyć i nie zwiedzić, bo jest niebezpiecznie ?
 
reklama
Z dzieckiem można pojechać gdziekolwiek trzeba to tylko dobrze zaplanować oraz szukać miejsc, gdzie dziecko będzie się dobrze czuło i miało jakieś zajęcia.
No niby można, gdziekolwiek. Ale sama napisałaś, że trzeba mu zapewnić atrakcje, a nie wszędzie są... Ja zawsze szukam ośrodków, gdzie w razie deszczu dzieci mogą się pobawić wewnątrz. Bo siedzenie w pokoju jak pada deszcz, to masakra. Pozdrawiam :)
 
Do góry