reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Tego nie możesz przegapić!

    Marzysz o własnej marce, o otworzeniu firmy? Wpadaj 8.03 o godz.10:30. Daria opowie, jak zacząć myśleć o produkcie? Jak stworzyła markę Clochee i jak udaje jej sie łączyć macierzyństwo z prowadzeniem firmy. Będzie czas na wasze pytania! Zapraszam serdecznie.

    Jeśli masz sposoby na kolki i ból brzuszka maluszka, nie przegap konkursu Vivomixx. Wygraj zakupy!

    Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Wakacyjna wyprawa? Góry, morze, jezioro?

Izabella 332

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Sierpień 2017
Postów
59
Mój synek pod namiotami pierwszy raz był mając zaledwie 7 miesięcy (3 tygodnie w lesie nad morzem). Z takim małym dzieckiem jest zdecydowanie łatwiej niż np. Z rok starszym. Mieliśmy dostep do bieżącej wody, kuchni polowej, a nawet możliwość pożyczenia prądu. Teraz jestem w 17 tygodniu ciąży, z M. i sześciolatkiem zdobywamy małe górki. Lekarz prowadzący powiedział, że nie ma przeciwwskazań. Ważne, by nie wstawiać się na słońce za długo i mieć energię. Tyle, że zamiast tradycyjnie pod namiot wybraliśmy kwaterę (wygodne łóżko)
 
reklama

martakotlar88

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Lipiec 2018
Postów
18
Miasto
Warszawa
Z dziećmi to albo morze, albo przynajmniej jezioro białe, woda piach to są atrakcje dla dzieci. Góry myślę dla trochę starszych dzieci, ewentualnie na szybki weekendowy wypad.
 
Dołączył(a)
28 Lipiec 2020
Postów
7
Miasto
Toruń
Ja mam w tym roku plany żeby jechać do Krakowa, kiedy tego smogu jeszcze nie ma i się cieszyć tam 2-dniami, a później nad Morskie oko pieszo :)
 

Bobusia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Styczeń 2020
Postów
61
Ja mam w tym roku plany żeby jechać do Krakowa, kiedy tego smogu jeszcze nie ma i się cieszyć tam 2-dniami, a później nad Morskie oko pieszo :)
Świetny pomysł, ja w 8 miesiącu także w tym roku odpuszczamy. Może za rok się uda. Myślimy nad morzem. Dwa lata temu byliśmy w Gdańsku to teraz coś bardziej na otwartym morzu, w stylu Helu. Ale po zwiedzanie miast też jest świetnym pomysłem. 😍
 

Roki32

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Sierpień 2020
Postów
23
My właśnie jesteśmy po wypadzie w góry ! U mnie dziecko jeszcze wózkowe ale ostatnio kupiłam wózek do biegania X-run od X-landera i żwawo pokonywaliśmy górskie szlaki ( oczywiście te łagodniejsze ). Było super. Świerze powietrze i te widoki ! 🥰 🥰
 
reklama
Dołączył(a)
17 Grudzień 2020
Postów
3
Z mojego doświadczenia jezioro albo morze z maluchami. W góry jak już są starsze, bo z wyjazdem w góry wiąże się jednak sporo chodzenia, a nikt nie ma siły nosić dzieciaków. Jest wiele pięknych miejsc , które można odwiedzić i fantastycznie spędzić tam czas.
 

Podobne tematy

Do góry