reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wakacyjna wyprawa? Góry, morze, jezioro?

Izabella 332

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Sierpień 2017
Postów
59
Rozwiązania
0
Mój synek pod namiotami pierwszy raz był mając zaledwie 7 miesięcy (3 tygodnie w lesie nad morzem). Z takim małym dzieckiem jest zdecydowanie łatwiej niż np. Z rok starszym. Mieliśmy dostep do bieżącej wody, kuchni polowej, a nawet możliwość pożyczenia prądu. Teraz jestem w 17 tygodniu ciąży, z M. i sześciolatkiem zdobywamy małe górki. Lekarz prowadzący powiedział, że nie ma przeciwwskazań. Ważne, by nie wstawiać się na słońce za długo i mieć energię. Tyle, że zamiast tradycyjnie pod namiot wybraliśmy kwaterę (wygodne łóżko)
 
reklama

martakotlar88

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Lipiec 2018
Postów
18
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Z dziećmi to albo morze, albo przynajmniej jezioro białe, woda piach to są atrakcje dla dzieci. Góry myślę dla trochę starszych dzieci, ewentualnie na szybki weekendowy wypad.
 
Dołączył(a)
25 Maj 2019
Postów
4
Rozwiązania
0
Mi się marzą góry w tym roku, ale nie wiem czy z moim maluszkiem w brzuchu to sie uda, pozdrawiam!
 

offieczka

Aktywna w BB
Dołączył(a)
12 Maj 2012
Postów
71
Rozwiązania
0
Wakacje? Koniecznie nad morzem! Ewentualnie jeziorem, ale jak będzie pewna pogoda.
 
Do góry