reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Veronika współczuję szpitala. A teściowa nie pomyślała ze mogła kogoś zarazić?
Ogólnie w Polsce coraz częściej słyszę jak rodzice się upewniaja czy goście są zdrowi zanim mają przyjść
 
reklama
Pati a urodziłeś w terminie czy przed/ po?
Bo jeśli przed terminem to skok może być nieco później. Ogólnie jest ok 5 tyg. My mieliśmy w 2 tygodniu już skok bo po terminie urodziłam
Wlasnie w terminie 39tc i 4dni;) ale tak patrzylam na internecie to niby i ok 5tyg jest pierwszy i od 7-9tyg drugi, mi sie wydawalo ze ok 4tyg byl u nas pierwszy bo Mala byla kaprysna i pozniej zaczela sie usmiechac wiec moze to teraz ten drugi ale jest nie do wytrzymania i uwarza ze sen jest dla mieczakow;)
 
Hej dziewczyny! Jaka piękna pogodau mnie! 25 stopni :) Zaplanowaliśmy z B. łażenie po górach, nawet dzieciakom wczoraj specjalne buty kupiłam i co??? I nici!!! Mały ma dalej katar, Simon kaszel(szczeka jak pies i katar), Julia rano wstała zasmarkana i B. też leży. O matko dziewczyny sobie wyobraźcie co ja teraz mam :/ Gotuje obiad i po chyba wybęde z tego szlitala :) Teściowa wszystkich pozarażała w zeszłym tyg! Ja nigdy nic nie łapie :) Właśnie co do kombinezonów to teściowa małemu kupiła jak byliśmy na urlopie! Mały nosi już 68 wiec kombinezon kupiła większy bo do zimy jeszcze urośnie. Matko boska jak te dzieciaki teraz szybko rosną. Dopiero co 62 było luźne a tu już za małe i trzeba 68 :D Kasiek jaka zamówiłaś z misiami? Z Fisher Price?? Ja zadowolona
Duuużo zdrówka dla wszystkich :). Tak zamówiłam z fisher price z misiami. Mam nadzieję że szybko dotrze bo mały coraz bardziej aktywny i nic nie można zrobić. Ciągle trzeba go nosić albo mu coś pokazywać bo inaczej marudzi.do tej pory jadł 5 miarek na 150ml co 5 godzin. Dziś po 4 godzinach płacz. Nie wiedziałam o co chodzi. W końcu zrobiłam mleko i zjadł 6 miarek na 180ml.w czwartek mamy wizytę u pediatry i dopytam o wprowadzanie pokarmów.nie wiem czy przy alergikach trzeba robić dłuższe odstępy między nowymi produktami i czego nie dawać na początku. Napewno odpadają produkty mleczne i z tego co czytałam na innym wątku to marchewka też uczula.zobaczę co powie lekarz.
 
Dokładnie jutro skończy 4 miesiące a wizytę u lekarza mamy w czwartek to w piatek już będzie 18 tygodni:).z tego co kojarzę to Dominik jest najstarszy na tym wątku :)
 
1508085910-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My też w zielonym....hahhahaha.... mały czasami dobry a czasami nie do zniesienia :/ Emol nie było wyjścia, musiała go odebrać z przedszkola bo ja nie mogłam :/ A my dietę rozrzeszymy po 6 miesiącu :) Póki co mleczko, chociaż dostał paczkę z Hipp i był jeden słoiczek ;)
 
Do góry