reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Kasieks - gratulacje dla Dominika! Super, że już stawia pierwsze kroki.

Veronika- super tort. Moja mama potrafi piec, ale bez masy cukrowej. Na moją osiemnastkę zrobiła dwupoziomowy. Był piękny. Biały, ozdobiony białymi różami.

My dzisiaj spacerowo. Byliśmy na placu zabaw i przy fontannie. Maly bardzo marudny. Jak coś chce, a ja mu zabieram to aż się trzesie ze złości. Dzisiaj na spacerze szedł chłopak z dużym psem. Mówię do Tymka pomachaj do pieska. I pomachal. Byłam bardzo zaskoczona bo wydawało się się, że macha dlatego, że naśladuje po mnie, czy mezu. A tutaj tak jakby zrozumiał polecenie :D

Edit - albo przez przypadek pomachal :D:D:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Poranna burza trzeba być myśli że fizjoterapeutka wie co mówi, napewno jest dobrze ;)
Veronika bardzo ładny tort
Foxy mama kurcze współczuję Ci ,ale Alex musi być silny że rozpina te pasy,moja to się tam cos grzebie z zaciekawieniem ale nie da rady
Emol Twój to już pewnie tak bardziej stabilnie stoi, moja to jak się podciągnie to giba się i nogi takie nie skordynowane ;)
Kasieks i moja w sumie zaraz najedzona po paru łyżkach coś czuję że do łakomczuchów to nie będzie należeć..
A my w sumie wczoraj byliśmy w parku wieczorem ,Mała zafascynowana fontannami , powinny być kolorowe ale to chyba jeszcze później włączają ale i tak się podobało;)
 
Tak. Będziemy robić w ogrodzie, myślałam o grillu Ale dzisiaj przeglądam oferty cateringowe.
Mam kupiony balon z 1, napis happy birthday, i takie pojazdy z kartoników na wykalaczkach, aby to powbijac w jedzenie jako dekoracja :)
Muszę kupić jeszcze butle z helem, na allegro za 70 zł.
 
Emol - u nas najprawdopodobniej też będzie grill. Jeśli będzie brzydka pogoda to zrobimy imprezkę w mieszkaniu. Wczoraj przeglądam ozdoby i też pewnie kupię butle z helem. U mnie w mieście można kupić duży balon z napisem 1 napelniony helem za 35 zł więc bardziej opłaca się kupić butle bo co roku będzie można napełniać. Chcę zamówić tort bez cukru i laktozy żeby Tymek mógł zjeść. Myślę też o sesji przed urodzinami. Kolega męża jest fotografem. Chciałabym zrobić podziękowania dla gości w formie zdjęcia młodego. Planuję zrobić imprezę tylko dla najbliższej rodziny.

My dzisiaj może będziemy mieć szczepienie. Mieliśmy mieć w tamtym tygodniu, ale odwołali nam wizytę. To już 3 raz kiedy nam odwołują. Dzisiaj mamy dopiero 11 numerek, a nasza lekarka przyjmuje po 40-50 min, gdzie czas przeznaczony na przyjęcie wynosi 10 min dla dzieci po 1 r.z. i 15 min dla dzieci do 1 r. z. Spędzimy pół dnia w przychodni. Cały czerwiec nie ma naszej lekarki. Nie wiem czy zapisywać nas do innej. Jak myślicie? Cały czas chodzimy do jednej.
 
A tort też chce zrobić, bez cukru, z owocami. Nawet mam w tel zapisana zakładkę z przepisem :) a takiej 1 nie opłaca się kupowac. Lepiej samemu nadmuchac. :) u nas najbliższa rodzina to 30 osób. Więc będzie sporo.
Ja zapisalabym do innej. Niestety mąż tak pracuje ze biorę zawsze jakikolwiek termin który mi pasuje, a lekarz to może być jakikolwiek.
 
My w sumie nie planowaliśmy jeszcze nic;)
Emol jak możesz to wklej link do przrpisy;)
U nas w nocy gorączka ponad 38:/ dostała czopka trochę zbiło ale rano znów to samo umówiłam do lekarki i idziemy na 11:30,powiem szczerze że nie wiem od czego zębów nie widać za bardzo no a w sumie jest ostatnio ciepło to nie miała gdzie się przeziębić:/ no nic zobaczymy co powie
 
Hejka! Ja też zaplanowałam na dworzu i będzie grill! Mąż się zadeklarował,że dodatkowo będą hamburgery z grilla. Mam nadzieję,że będzie ładna pogoda bo w mieszkaniu nie mamy za bardzo miejsca. Muszę tylko jakieś dekoracje kupić. Torta też będę sama piekła. Chciałam w kształcie 1!
Pati_emma ja Leonowi podaje na zbicie gorączki jak ma ok 39! Wcześniej nie daje bo organizm też musi się nauczyć walczyć. Daje mu więcej picia i ewentualnie chłodne okłady. Tak u nas lekarz mówi i tak robię bo z Szymem też od razu dawałam czopka jak miał 38 i teraz jak ma gorączkę to jest masakra.
 
Emol - no właśnie o taki tort mi chodzi.


PatiEmma - i jak mała? Co lekarz na temperaturę?

Udało się zaszczepić. Zostały jeszcze 2 szczepionki. Kolejna wizyta 28 czerwca. Nie dał się zwazyc. Musiałam z nim wchodzićh na wagę. Roboczo waży 9.5kg.
 
reklama
Do góry