reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Najlepsze jest to ze potem chciała sie wybielić i pisała do założyciela wątku. Ze to ja jej się uczepilam i do admina ze to ja ta zla. Moderatorka wątku czyta wszystko wiec doskonale widziała jak to się zaczelo. I powiedziała ze napisze do aniaslu w sprawie tej dziewczyny bo to nie normalne zachowanie. A aniaslu dostała ode mnie screeny wiec doskonale wie jak to wygląda. Wiec dziewczynie skonczyly sie możliwości oczernienia.
 
reklama
Pati - i jak rehabilitacja ? Jakie postępy robi mała ? Nas też czeka, dzisiaj będę rozmawiać z pediatra o tym na szczepieniu. Młody ma cały czas problem ze stopami. Wizytę mamy wieczorem.


Kasieks - jak urlop?
 
Emol a ona się ciebie tak uczepiła bo może cię zna??? Może z uczelni jakaś,która cię nie lubi?? Bo to tak trochę dziwne,że na tamtych forach dziewczyny też się odzywały a ona tylko się ciebie uczepiła?? No niektórzy mają nie pokolei w głowie i takie coś robi im satysfakcję. Ja mam dzisiaj zły dzień! Mąż wczoraj z pracy wrócił i mnie wkurzył! Julia od od wczoraj mega denerwująca! Szymon nie lepszy. Masakra jakaś. Jeszcze te upały przez które nie wyjdzie się z domu [emoji52] wczoraj od południa do wieczora było fajnie bo pochmurno ale wieczorem już słońce wyszło i dziś znowu praży.
 
Dziewczyny mi po tym co napisała Emol zrobiło się niezręcznie. Może też zrobimy wątek zamknięty? Żeby nikt nie czytał z zewnątrz? Bo nie chodzi w forum o to żeby uważać na co się pisze. Tylko żeby się wygadac... Potem ktoś może połączyć dane (miejsce zamieszkania, imię, imię dziecka, datę urodzenia dziecka, zdjęcie dziecka itp.) i będzie nieprzyjemnie. Co myślicie?
 
Ostatnia edycja:
Emol fajne zdjęcie;)
Poranna u nas to ci powiem mówią że dobrze aczkolwiek stopki stawia krzywo znaczy się jak podnosi , za bardzo nie chcę jej się chodzić przy meblach tyle że wstaje taki trochę leniuszek ale na czworaka zasowa jak dzika ;) w szczególności jak fizjoterapeutka ja puści i od niej ucieka ;)
Veronika nie denerwuj się tylko , teraz taka pogoda nie sprzyjająca więc stresy nie potrzebne;)
 
Emol ta baba jakaś chora :/ czytam was dziewczyny cały czas ale nie mam zbyt wiele do opowiadania ostanio dlatego nie udzielam się jak dawniej ale nie ukrywam,że tęsknie za wami i naszym ciągłym pisaniem jak kiedyś [emoji20] [emoji173]️
 
Cześć wszystkim :).nie pisałam bo na kempingu zasięg był przy recepcji a to byl spory kawałek od nas.było super chociaż Emka niegrzeczna a siostra szczelala fochy;).Mały wszędzie biegał i trzeba było go pilnować bo gryzl żołedzie i lizał kamienie:D.normalnie dzik:p.trochę się opalil chociaż smarowalam go kremem z filtrem 50.
rodzice wczoraj wyjechali i trochę mi smutno 8-).będą dopiero za rok.
Emol gratuluję pierwszych kroków:). Ja mam dość biegania za Dominikiem;).
w poniedziałek wracam do pracy. Dziś zalatwilam badania ale mam ogromnego stresa:baffled:.
jutro jedziemy na działkę do kuzyna na grilla na cały dzień :).u mnie też upały. W domu 27,5°.wentylator chodzi cały czas :o.
Ja też się zgadzam na przejście na wątek zamknięty jeśli wszyscy chcą. Tylko ktoś mi musi dokładnie wyjaśnić jak mam to zrobić bo jestem cienka w te klocki :p.
 
reklama
Kasieks - to super wakacje :) cieszę się, że się odzywasz. Też smaruje Tymka 50, a trochę się opalił. Będę trzymała kciuki za pracę, ja jeszcze jestem na urlopie wypoczynkowym, a potem idę na urlop wychowawczy. Tymek cały czas jest na etapie dwóch kroczkow :) a Twój Dominik już lata jak szalony, super :) dzisiaj kupiłam mu takie rękawice do masowania stóp, może się rozkręci z chodzeniem. Jutro jedziemy do moich rodziców. U nas upał straszliwy.
 
Do góry