reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjnie, wycieczkowo, urlopowo :-)

Ostatnia edycja:
reklama
tak jest czysto tylko że podczas pobytu sama musisz sobie sprzątać, oczywiście zauważyłam małe mankamenty w łazience ale jak ja miałam apartament 2 pokojowy z małym aneksem kuchennym za 65 zł to co tu dużo wymagać, na drugi rok też tam jadę :)

ale też były zajebiaszcze hotele Hotel HAVET Dźwirzyno - hotel nad morzem, hotel spa kołobrzeg

Hotel Senator **** - Hotele nad morzem, hotele Dźwirzyno Kołobrzeg, hotel w Dźwirzynie Kołobrzegu, wczasy rodzinne nad morzem, hotel przy plaży
 
kasiek ale to było przed sezonem i w promocji :) bo ja całkiem inny pokój zarezerwowałam a dzięki temu że nie było ludzi to dała nam apartament za tą cenę co jeden pokój
 
już 3/4 wakacji za nami - pewnie wiele osób juz po urlopach
tak więc czekam na nowe opinie gdzie warto sie wybrać szczególnie z takim dzieckiem co ma rok z kawalkiem
bo my jesteśmy jeszcze przed urlopem, a pomysłów na wyjaz brak :no:
 
reklama
Do góry