reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjnie, wycieczkowo, urlopowo :-)

MsMickey

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Grudzień 2011
Postów
1 680
Miasto
Lodz/Warszawa
Tak jak pisałam na głównym: piszmy tu o swoich doświadczeniach wyjazdowych, gdzie było/jest fajnie, gdzie niekoniecznie. Miejscowości, adresy, linki, kontakty. Z komentarzem, rzecz jasna:-)
 
reklama
Świnoujście
Nie bez podstawienie ma miano posiadacza najpiękniejszej polskiej plaży. Tutaj jest ona bardzo szeroka, płaska i piaszczysta:) Co parę metrów zejście na plażę bez jakichkolwiek schodów. Multum zieleni, parków, lasek z pasącymi się sarenkami i niezliczone szlaki rowerowe. Niemal na każdym rogu można wypożyczyć rower z przyczepką dla dziecka/ci lub fotelikiem. Z dodatkowych atrakcji jest basen miejski. Można również korzystać z basenów i SPA znajdujących się w lokalnych hotelach (w razie nie pogody polecam - tanio!). Ceny w restauracjach nie są wyższy niż w innych nadmorskich miejscowościach mimo bliskości Niemców. W Świnoujściu promenada jest bardzo długa i szeroka, znajdują się przy niej restauracje, sklepy, fontanny i muszla koncertowa! Miejscowość jest bardzo zadbana! Byłam tu trzy razy i teraz na wakacje jadę kolejny raz w okolice Parku Zdrojowego. Zawsze zatrzymuję się przy ul. Zdrojowej i wynajmuje nowoczesny, zadbany i przyjazny dziecku apartament z widokiem na park. Znajduje się tu plac zabaw, a do plaży jest ok. 200m:) Polecam p.Krysię, która zawsze coś znajdzie, tel. 604103372. Cena ok. 150-170zł doba. Jeśli jedziecie w trójkę-czwórkę (apartamenty dwupokojowe) to cena przyzwoita:)
 
Tak jak pisałam na głównym: piszmy tu o swoich doświadczeniach wyjazdowych, gdzie było/jest fajnie, gdzie niekoniecznie. Miejscowości, adresy, linki, kontakty. Z komentarzem, rzecz jasna:-)

Karny farfocel za brak odnośnika na forum głównym :crazy: A prosiłam :-p
Ale popmysł super :) Zwłaszcza, że szukam czegoś nad morzem.
 
Hihi, nie nie, chodziło mi żeby wklejać link, bo tak można od razu z posta wejść. Inaczej trzeba wycofać się na ogólne forum, szukać mamy czerwiec 2012 i dopiero tutaj :-p
 
Iwon - jest krótsza droga. Jak jesteś na naszym forum ogólnym w temacie czerwiec 2012, to wjeżdżasz na górę strony, tam masz na czerwono pokazane gdzie jesteś: Forum -> Nasze dzieci -> Dzieci urodzone w czerwcu 2012 i jak wejdziesz w to ostatnie to jesteś na naszej głównej stronie.
 
Sarbinowo Apartamenty Lido
Polecam nowoczesne, w pełni wyposażone apartamenty w Sarbinowie. Do plaży z 300m, w pokojach kuchnia (płyta i piekarnik, lodówka i zamrażalka, mikrofalówka oraz zmywarka!). Okna z roletami na pilota, duża plazma i klimatyzacja. Z wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja - wszystko pyszny i obfity bufet) + basen, jacuzzi i sauna płaciłam ok. 107zł za dobę/os. (kupiłam na grouponie). W cenie był też aqua-aerobik, masaże kręgosłupa i kijki do nordic walkingu oraz rowery. Basen super dla dziecka, na terenie ośrodka plac zabaw. Dostępne wanienki do kąpania, łóżeczka turystyczne i foteliki do karmienia. W restauracji jest zagospodarowana część dla dzieci. Małe stoliczki z krzesełkami i pełno zabawek! Apartamenty mają w różnym standardzie, ale wszystkie urządzone nowocześnie. Plaża piaszczysta, w miarę szeroka, wejście po kilku schodkach, ale jest też wjazd dla wózków. Okolica to spokojna wioska. W pobliżu duży ogród botaniczny:) POLECAM! Apartamenty LIDO
 
Antoniów (okolice Jeleniej Góry, woj. dolnośląskie)
Polecam mieszkano pod samym lasem na wzgórzu z widokiem na góry Izery (u moich teściów). To kawalerka nad garażem. Zadbana, dopiero kilka lat temu urządzona (wybudowana). Znajduje się tu bardzo duży pokój z kominkiem i telewizorem, osobna w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka. Domek pięknie otoczony brzozami i polanami z miejscem na ognisko:) Obok pasie się stado kóz. U gospodarza można zakupić świeże mleko lub ser (pycha w ziołach lub czosnku). Kilkanaście metrów dalej można nauczyć się jeździć konno. W okolicy pełno szlaków turystycznych i blisko do Świeradowa-Zdrój (15km) czy Szklarskiej Poręby (15km). To prawdziwe łono natury z pięknym widokiem można wynająć zimą lub latem. Zainteresowanych proszę o kontakt ze mną:)
P1015817 (2).jpg
ps. kiedyś przyjeżdżali tu ludzie (podajże Niemcy) leczyć się, tak więc Antoniów był miejscowością sanatoryjną:)
 

Załączniki

  • P1015817 (2).jpg
    P1015817 (2).jpg
    46,7 KB · Wyświetleń: 155
Ostatnia edycja:
reklama
Munka no widzisz, jaki ze mnie trepik :-p:sorry: Faktycznie tak łatwiej.

To może w ramach rekompensaty ;) i ja coś dodam z moich ulubionych miejsc.
Półwysep Helski. Byliśmy tam dwa lata temu, a dokładnie w Jastrzębiej Górze. Polecam! Z takich największych atrakcji, to wiadomo: z jednej strony morze, a z drugiej zalew więc znajdzie się coś i dla amatorów wzburzonych fal i spokojnej wody z pięknym widokiem żaglówek. Druga sprawa to wycieczki rowerowe - wzdłuż całego Helu ciągnie się specjalny pas, w wielu miejscach jedzie się dosłownie nad samą wodą. Są ławeczki, można wypocząc i zmoczyć nóżki ;) A ścieżki rowerowe bardzo zadbane i w dobrym stanie. Wypożyczalnie rowerów w większości miejscowości. Oczywiście latarnie, parki rozrywki, baseny, konie - każdy znajdzie coś dla siebie. No i samo miasto Hel niezwykle urokliwe (polecamy fokarium, cypl). Warto też odwiedzić Juratę - elegancko, z klasą, na bogato, robi wrażenie, zwłaszcza wieczorem w jakiejś kafejce.
A mieszkaliśmy tutaj:
Jastrzębia Góra - Willa MARIANNA - nowe pokoje nad morzem.
Czysto, miło, ale do morza trzeba się przejść spacerkiem jakieś 10 minut. Sama przyjemność ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry