reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

reklama

Wałbrzyszanki

nonek

Grudniowe mamy'06 przywodca babinca w domu!
Miasto
Wroclaw
Rozwiązania
0
Witam wszystkie Walbrzyszanki. Ja rowniez stamtad pochodze. Teraz mieszkam od kilku lat we Wroclawiu. Ale czasem sie pojawiam w Walbrzychu. Mam tam rodzinke. Zreszta niedaleko Szczawna Zdroju. Praktycznie w tym parku sie wychowalam. Zyafa79 gdzie mieszkasz we Wrocku?

reklama

viola30

marcowa mama'06 Entuzjast(k)a
Miasto
Szczawno Zdrój
Rozwiązania
0
i cos zaczelo sie ruszac w koncu ;-) oby tak dalej i bedzie nieźle witajcie kolejne wałbrzysznki wrocłąwianki i Wasze pociechy:-) :-) :-)

nonek

Miasto
Wroclaw
Rozwiązania
0
Ja bede Was odwiedzac, bo w koncu tak naprawde jestem Walbrzyszanka. Tam sie wychowalam i skonczylam szkoly. I ciekawi mnie co sie pozmienialo.

żyrafa79

Mama Dominiki-maj2007
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Witaj Nonek-ja we Wrocku mieszkam na Krzykach-na Zielińskiego.

Ja tez sie wychowywałam w Wałbrzychu a we Wrocławiu mieszkam od chyba juz 6 lat,ale tez odwiedzam watek wałbrzyszanek i wrocławianek.;-) :-)

stanki3

Mamy lutowy'07 Początkująca(y)
Rozwiązania
0
Faktycznie ruszyl sie nasz wątek:)bardzo miło. Napewno dam znac jak juz bede po porodzie, a narazie czekam i jestem juz bardzo nerwowa bo termin mija:)pozdrowionka i caluski dla Waszych pociech!!!!

etka99

Czerwcowe Mamy 2005
Rozwiązania
0
Witam!

Ja rownież pochodzę z okolic Wałbrzycha-około 30km. Pieszyce koło Dzierżoniowa:-)

stanki3

Rozwiązania
0
Witaj Etka99!!!Bardzo fajnie że okazuje sie że wcale nie jest nas tak mało:-)

nonek

Miasto
Wroclaw
Rozwiązania
0
Witaj Etka. Jak sie okazuje wcale tak malo tych Walbrzyszanek nie ma. Rosniemy powolusienku w sile.
Powiedzcie czy to prawda, ze szpital polozniczy w Walbrzychu jest taki dobry? Bo ja pamietam czasy niezbyt przyjemne dla pacjetek.

reklama

stanki3

Rozwiązania
0
nonek apropo twojego pytania co do szpitala to ja jestem na bierzaco bo na dniach bd tam rodzic, ale dwa razy w ciagu ciazy lezalam tam na patologii i bylo naprwde oki. Lekarze sa wporzadku, pielegniarki rowniez, oddzial patologii i porodówka sa po remoncie i sa naprawde przyjazne, obecnie remontuja poloznictwo:)a wiec szpital sie rozwija. Porod rodzinny jest zadarmo, a wiem ze nie w kazdym szpitalu tak jest:-) . Narazie tyle a po porodzie napisze wiecej, jak bylo no i wogole:-) mam nadzieje ze sie nie rozczaruje i nie zawiode.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry