reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walczymy o pierwsze maleństwo - problem z zajściem /donoszeniem

reklama
Hej kochane. ;)
Wczoraj tu nie zaglądałem, wróciłam do domku o 21 i padlam na twarz. ;)
2 lutego dostane @,juz to wiem, moja szyjka macicy jest jak czubek nosa wyczuwalna. ;)
Sluchajcie, wzięłam się za odchudzanie, trzeci dzień jestem na diecie, trochę mi burcz w brzuchu ale czego się nie robi dla swojego przyszłego dziecka. ;) Haha. ;)

WITAJ ewelinakotelek! No proszę jak nam się forumowska rodzina powiększa. Milutko. ;)

Dziś mam wolne i leżę w łóżeczku, obiecuję, ze w sobotę wezmę się za naszą tabelke!!! ;)
 
Hej dziewczyny. Zaniedbalam Was. :( U mnie trwają przygotowania do ślubu i mamy tu niezły szał ciał.
Luxuorius sledzilam, że pisałaś, że się spóźnia. Bardzo mi przykro bo mocno trzymałam kciuki. Kurcze, ja @ za 7 dni. W zasadzie na pewno przyjdzie, mam ostatnio mało nadziei na to maleństwo. Tyyyle miesięcy i nic. Chcę zbadać sobie hormony. Może tam jest coś nie tak.
 
Witam :) Moge do was dołączyć?
Staram się o dziecko od dwóch lat, póki co z marnym rezultatem. Mam za sobą jedno poronienie w 10 tc:( Cały czas się leczę i mam nadzieję że w koncu nam się uda. Mam dość zaawansowane PCO, i niedoczynność tarczycy grubo powyżej normy. Borykam się też z nadwagą. Lekarz kazał mi pić inofem by hormony się uregulowały, biorę rano euthyrox 150 i regularnie odwiedzam dietetyka. Ćwiczę też co 2 dzień. Grunt to się nie poddawać i nie tracić nadziei :) Ja będę walczyć dopóki się da.
 
reklama
Do góry