reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walczymy o pierwsze maleństwo - problem z zajściem /donoszeniem

Cześć dziewczyny,
jestem tu nowa, chciałabym dołączyć do waszej grupy. Staram się o dziecko już 10 miesięcy dla jednych długo dla innych, krótko.. Najgorsze jest to że dookoła pełno dziewczyn w ciąży w rodzinie i wśród znajomych..
W przyszłym tygodniu wybieramy się do kliniki niepłodności,mój mąż niestety ma słabe wyniki nasienia, jest to na ten moment prawdopodobna przyczyna. Niestety u mnie jest podejrzenie niedrożnych jajowodów..

Chciałabym czasami pogadać z kimś kto może zrozumieć moje problemy.
Mam nadzieję że dobrze trafiłam :-)
witaj :-) :)
 
reklama
Tak się porozłaziłyście dziewczyny po tych wątkach, że nie wiadomo gdzie pisać ...
Podzielnosć uwagi mi kuleje ;)
 
reklama
Cześć!

Przyszłam tu po to żeby niektórym z Was dać wsparcie.

Moja historia jest długa ale postaram się to skrócić do najważniejszy informacji.

O dziecko staraliśmy się 5 lat...długich lat.
Na początku był lajt po roku starań poszłam do lekarza ., wszystko ok wyniki ok. Skierował męża na badanie nasienia...i tu się zaczęło.
Wyniki nie były złe ale super tez nie były. Postanowiliśmy się po stymulować. 3 cykle brałam CLO bez skutku. Ciąży dalej brak. Po kilku miesiącach wyniki męża zaczęły się pogarszac ale zaczęliśmy stosować suplementy itd.
Owulacja była plemniki tez a ciąży brak. Minął kolejny rok i nic...drugi rok tez nic. Lekarz proponował inseminacje póki wyniki męża nie są złe. Nie mieliśmy pieniędzy...kilka miesięcy odłożonych staran. Potem kryzys...w małżeństwie. Starania w ogóle poszły w odstawke. Rozstalismy się na jakiś czas żeby to wszystko po układać. Wszystko wróciło do normy i zaczęliśmy od nowa. Wyniki moje ok. Męża nasienie masakra...1 mln plemników... ruchliwość kiepska... do tego zapalenie nasieniowodu pęcherza moczowego i w ogóle katastrofa. ..leki leki leki... kiedy we wrześniu zeszłego roku postanowiliśmy ze nie ma co czekać i decydujemy się na in vitro od nowego roku zaczęła się walka z czasem...szukanie funduszy choroby nie wiem co....


A w listopadzie okazało się ze żadne in vitro nie będzie potrzebne...jestem w ciąży. I to uwaga bliźniaczej ciąży... obecnie zaczęliśmy 28 tydzień. Termin mam na 23 lipca w 5 rocznice ślubu... [emoji2][emoji2][emoji2]


Słuchajcie... trzeba wierzyć chociażby sił brało...trzeba mieć nadzieje...na lepsze.
Jak widać z tragicznymi wynikami można...


Cały czas wierzyłam ze skoro jest ok to musi się udać "kiedyś" i to kiedyś nadeszło.,

Teraz kompletujemy wyprawkę dla naszych księżniczek.

Wierzę że każda z Was zostanie szczęśliwa mama.


Pozdrawiam

eiktkw7i1lgslap3.png
 
Do góry